Archiwum film animowany

Krótko o: Kacze opowieści. Przygoda 1

kaczeopowieściprzyg1

„Kaczy milioner Sknerus McKwacz ma dzioba do interesów oraz iście sokoli wzrok, dzięki któremu zawsze zauważa okazje do niezwykłych przygód! Ale kiedy do akcji wkraczają jego siostrzeńcy, Hyzio, Dyzio i Zyzio, nikt nie potrafi przewidzieć, co się wydarzy… „*

Jeśli miałabym wskazać moje ulubione filmy animowane z dzieciństwa, to większość z nich wyszła spod ręki Disneya. Kacze opowieści należą właśnie do tej grupy. Cenię je za humor w nich zawarty, naprawdę pomysłowe przygody, sporo akcji i odpowiednie przesłanie, które gdzieś zawsze w tych pozycjach występuje. Kacze opowieści. Przygoda I to 87 minut, wśród których mamy możliwość obejrzeć 4 odcinki przygód Sknerusa i jego rodzinki. Zarówno Inwazja klonów, Pamiątka ze sfinksem, Pierwsze kaczki w Kosmosie czy Armstrong mają do zaoferowania wiele. To nie tylko świetna zabawa, sporo śmiechu, ale i ukazanie tego jak zdradliwa może być technologia, kto tak naprawdę powinien być naszym idolem czy tego jak mogą skończyć się wycieczki zagraniczne. Sknerus, Hyzio, Dyzio i Zyzio czy przykładowo Donald będą musieli się zmierzyć z Magicą, złymi kapłanami, znanymi z serii Braciami Be czy mumią.

Film animowany idealny nie tylko dla dzieci od lat 4, ale i dla dorosłych. Dla mnie była to świetna przygoda do wspomnień z dzieciństwa i patrząc na dzisiejsze bajki cieszę się, że te, które ja miałam okazję oglądać nadal są dostępne i będę mogła zaserwować je w przyszłości swojemu dziecku. Polecam fanom zabawnych bajek z morałem.

*dostępne na empik com>>

Kacze Opowieści: | Przygoda 1 | Przygoda 2 | Przygoda 3 | Przygoda 4 |

Translate »