Archiwum film animowany

Krótko o: Kacze opowieści. Przygoda 4

kaczeopowiesc4

„Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Superkaczka! Fantastycznym przygodom nigdy nie ma końca, a bohaterowie „Kaczych opowieści” dobrze wiedzą, że z każdej można wynieść ważną naukę. Horda plądrujących wikingów i prehistoryczne starcie z tyranozaurem zagwarantują ci jeszcze więcej nieprzerwanej zabawy i świetnej rozrywki dla całej rodziny!”*

Przygoda 4 to dinozaury i kacze ludy pierwotne, przeniesienie się do świata wikingów czy poznanie tego jak wygląda bycie super bohatera. Zabawa, rozrywka i nauka w jednym.

Kacze opowieści to film animowany dla dzieci od lat 4. To rozrywka, ale i bajka przekazująca wiele wartości moralnych. W Przygodzie 4 prezentującej odcinki od 13 do 16-go o tytułach Kacze dinozaury, Bohater do wzięcia, Superlot, Pierwsza dama wikingów – dzieci nie tylko będą się śmiały czy przeżywały najróżniejsze przygody, ale i przekonają się o tym, że warto być zawsze sobą, zdrowa rywalizacja nie popłaca czy nie należy każdego traktować tak samo. W tej serii podoba mi się także jej różnorodność. Dziecko ma możliwość poznania wielu światów, obserwowania wielu sytuacji i zachowań. Polecam gorąco!

 

*dostępne na empik com>>

Translate »