Archiwum OkiemMK patronat medialny

Cienie przeszłości – Edyty Świętek pod patronatem OkiemMK + fragment powieści

Dzień dobry Kochani!

Mam przyjemność ogłosić, iż objęłam patronatem powieść Edyty Świętek „Cienie przeszłości”. Jest to mieszanka powieści obyczajowej i thrillera. Myślę, że moja rekomendacja w pełni oddaje jej klimat:

„Przeszłość nas kształtuje, rzuca cień na nasze przyszłe działania. Na szczęście zawsze można próbować odmienić swój los. Edyta Świętek stworzyła powieść, w której nadzieja umiera, jako ostatnia, a druga szansa jest czymś, z czego trzeba skorzystać, by zawalczyć o swoje przyszłe szczęście. Polecam!”

Moją opinię poznacie w okolicach premiery, czyli 26 czerwca 2018 roku. Podrzucam Wam jeszcze Opis ze strony wydawcy i fragment

Opis:

Pewnego dnia do jednego z krakowskich szpitali zostaje przywieziona dotkliwie pobita kobieta. Pacjentka nie pamięta niczego ze swojej przeszłości, nawet imienia. Nie ma przy sobie dokumentów. Jedynym tropem, który może pomóc w ustaleniu jej tożsamości, jest wizytówka, którą trzyma w dłoni. Dzięki niej policjanci docierają do bliskiego przyjaciela ofiary.

Wiktor troskliwie pomaga Karinie w powrocie do rzeczywistości, co okazuje się trudnym zadaniem. Tajemniczy wróg wciąż ją dręczy, nie szczędząc anonimowych gróźb i wyzwisk. Karina staje przed nie lada wyzwaniem. Nie dość, że musi zmierzyć się z zaciekłym prześladowcą, to jeszcze pragnie za wszelką cenę poznać siebie sprzed pobicia. Z urywków wspomnień wyłania się zaskakujący portret i wiele mrocznych sekretów. Okazuje się, że stawką w niebezpiecznej grze prowadzonej z prześladowcą jest również miłość.

Translate »