darmowee-książki

Strona darmowe e-książki to spis miejsc, gdzie można pobrać darmowe i legalne e-booki. To strony promowane przez autorów lub wydawców. Rozpowszechniajmy legalne kanały. Zamiast narzekać na różnego rodzaju strony i portale pokazujmy, gdzie można czytać za darmo i legalnie. Wystarczy kliknąć w nazwę.


FantastykaPolska.pl>> : „Wystarczy się zarejestrować – bez żadnych zobowiązań i bez konieczności zgadzania się na przetwarzanie danych osobowych. Niemal trzysta e-booków czeka na was, ale z każdym miesiącem zasoby tego portalu będą się systematycznie powiększać.”

Wybrani autorzy: Dębski Rafał, Domagalski Dariusz, Hałas Agnieszka, Kańtoch Anna, Lewandowski Konrad T., Majka Paweł, Mortka Marcin, Podlewski Marcin, Przybyłek Marcin, Raduchowska Martyna, Sawicki Andrzej W., Wegner Robert M., Zimniak Andrzej

fantastykapolska


Akcja poczęstuj się fantastyką>> to kilkanaście powieści, w których szeregach znajdziecie choćby opowiadanie CEO Slayer Pierwszy Raz Marcina Przybyłka czy Thorgala.

poczestuj się fant


Wydawnictwo RW2010>> oprócz płatnych e-booków ma w swojej bazie kilkadziesiąt darmowych. rw2010


Na stronie Wydawnictwa Ksiażkożerca>> odnajdziecie sporo fantastyki czy horrorów polskich autorów, w tym płatne oraz darmowe pozycje.

aae15-ksiazkozerca3


 

Czasczytania.pl>> Mobilna czytelnia e-booków, która ma ponad 12 500 darmowych e-książek.

facebook2


Wolne Lektury>> to biblioteka internetowa czynna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, której zasoby dostępne są całkowicie za darmo. W jej zbiorach znajduje się 4388 utworów, w tym wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które trafiły już do domeny publicznej. Wszystkie dzieła są odpowiednio opracowane – opatrzone przypisami, motywami i udostępnione w kilku formatach – HTML , TXT , PDF, EPUB, MOBI, FB2. W bibliotece znajduje się również kilkaset audiobooków, czytanych przez takich aktorów jak: Danuta Stenka, Jan Peszek czy Andrzej Chyra. Można ich słuchać w formatach MP3 i Ogg Vorbis. Audiobooki są również dostępne w formacie DAISY dostosowanym do potrzeb osób słabowidzących, niewidomych oraz osób mających trudności z czytaniem. Wolne Lektury są również dostosowane do używania na urządzeniach mobilnych. Wszystkie utwory zamieszczone w bibliotece Wolne Lektury można zgodnie z prawem bezpłatnie przeglądać, słuchać, ściągać na swój komputer, a także udostępniać innym i cytować.

logo-neon.71fa40570160

 

Translate »