in Archiwum

Fragment powieści Wyklucie – Ezekiel Boon

at
fragment-powiesci-wyklucie-ezekiel-boon

9 maja w księgarniach będziecie mogli zakupić powieść Wyklucie – Ezekiela Boona. Poniżej podsyłam Wam opis od wydawcy oraz link do fragmentu. Smacznego! I Dajcie znać czy Was ta zapowiedź zainteresowała!

Fabuła Wyklucie – Ezekiel Boon

Peruwiańska dżungla. Indie. Chiny. Stany Zjednoczone. Na całym świecie pojawiają się punkty zapalne nadchodzącej katastrofy. Zdumieni naukowcy obserwują pojawienie się pradawnego gatunku pająka, przebudzonego po latach hibernacji, zdolnego do rozmnażania w zaskakująco szybkim tempie. Świat staje w obliczu zagłady. Najgorsze, że to dopiero początek. Zaczyna się koszmar, z którego nie można się przebudzić.

Według wydawcy: ” „Wyklucie” to thriller w najlepszym wydaniu – przerazi raczej zatrważającym realizmem niż wstrząsającymi opisami. Dołóżcie do tego przemyślaną fabułę, świetnie nakreślonych bohaterów i znakomite tempo w najlepszym stylu, dzięki któremu teoretycznie niewiele się dzieje, tymczasem wraz z kolejnymi stronami powieści wszystko jak po równi pochyłej prowadzi do katastrofy… Nie będzie zatem zaskoczeniem fakt, że prawa do ekranizacji powieści Ezekiela Boone’a zostały sprzedane na długo przed wydaniem książki.”

Muszę przyznać, że te pająki oraz fabuła w iście przygodowym stylu zaintrygowały mnie.

 

Share:
Translate »