Ksiażki Nora Roberts

Grupa dla Fanów J.D. Robb i Nory Roberts

Hej Kochani!

Śpieszę z informacją iż od jakiegoś czasu na Facebooku istnieje Grupa Fani książek Nory Roberts / J.D. Robb. To miejsce jak sama nazwa wskazuje zrzeszające fanów książek Nory Roberts/J.D. Robb.  Dyskutujemy o autorce i jej książkach, polecamy sobie dane książki, krytykujemy, ale nie hejtujemy. Informujemy o nowościach i zapowiedziach, także tych, które już ukazały się zagranicą  Ponadto informujemy siebie o istniejących promocjach na dane tytuły, zamieszczamy cytaty itp. 

„Słowa mają magiczną moc. Są jak zaklęcie i jak klątwa. Niektóre, najlepsze z nich, raz wypowiedziane zmieniają wszystko.”Nora Roberts Klejnoty słońca

Grupa idealna dla fanów, ale i osób, które chcą zacząć przygodę z tą autorką. Wiem, że jest nad wyraz płodna, ale jak każdy autor ma świetne pozycje w swoim gatunku i te gorsze. Niedługo rozpoczynamy na grupie dyskusje o serii In death, którą wręcz kocham! Poza tym planuję robić rozdania. Na razie nie stać mnie by sponsorować książki, ale będę rozdawać zakładki z cytatami oraz kilka w stylu: „Nie przeszkadzać, teraz czytam Norę Roberts” 🙂

„Może się trochę przyodziejesz? Oświadczyłeś mi bardzo jasno, że nie interesuję cię od strony fizycznej, a widok twojego wilgotnego, na wpół nagiego ciała mógłby wywołać we mnie nieokiełznany seksualny amok.”
Nora Roberts Ukryte skarby

Na koniec dodam tylko, iż na grupie stworzony został spis wszystkich wydanych książek Nory. Powolutku uzupełniamy informacje o wznowieniach – w szczególności tych, które mają odmienny tytuł od pierwszego wydania.

Będzie mi bardzo miło jeśli dołączycie do grupy oraz poinformujecie o niej osoby, które może interesować. Klikając na poniższe zdjęcie przeniesiecie się do naszej grupy. Pozdrawiam Was ciepło!

„– Byli kochankami, on robił skoki w bok, więc ona przewierciła jego zdradliwe serce długim na sześćdziesiąt centymetrów stalowym wiertłem.
– Dobrze, to go nauczy. (…)
– Zaatakowała serce. Ja, ja bym mu przewierciła jaja. Samo sedno, nie sądzisz?”J.D. Robb Aż po grób

 

nora roberts książki uczeń i śmierć

 

„– Czasem los bywa okrutny.
– Nie czepiaj się losu, to ludzie są okrutni.”J.D. Robb Śmierć cię pokocha

|Moje opinie o książkach Nory Roberts/J.D. Robb|

Translate »