in Archiwum, Jennifer Niven

JENNIFER NIVEN – PODTRZYMUJĄC WSZECHŚWIAT [zapowiedź oraz fragment]

at
jennifer-niven-podtrzymujac-wszechswiat-zapowiedz-oraz-fragment

Kto z Was czytał Wszystkie Jasne Miejsca? Autorka napisała kolejną powieść, a jej premiera miała miejsce 27 września 2017 roku. Poniżej prezentuje Wam fragment oraz fabułę jej najnowszej książki.


JENNIFER NIVEN – PODTRZYMUJĄC WSZECHŚWIAT

Wszystkim się wydaje, że dobrze znają Libby, dziewczynę kiedyś zwaną „najgrubszą nastolatką w Ameryce”. Nikt jednak nie zadaje sobie trudu, żeby poznać ją tak naprawdę. Po śmierci mamy Libby zajadała się w czterech ścianach swojego domu w towarzystwie załamanego ojca i własnego
smutku. Teraz wraca do szkoły, jest gotowa na nowych przyjaciół, miłość, na wszystko, co życie ma jej do zaoferowania.
Wszystkim się wydaje, że dobrze znają Jacka. Owszem, to popularny i lubiany uczeń, ale i osoba, która nauczyła się nie rzucać w oczy. Jack potrafi zaprojektować i zbudować niemal wszystko, ale nie jest w stanie zrozumieć, jak działają trybiki jego własnego mózgu. Nikt nie zna wielkiego sekretu Jacka: chłopak nie rozpoznaje twarzy, nawet rodzeni bracia wyglądają dla niego jak obcy ludzie.
Jack i Libby, połączeni okrutną licealną zabawą, spotykają się na szkolnej terapii. Oboje są wściekli, lecz złość powoli zmienia się w zainteresowanie. Odkrywają, że im więcej czasu spędzają ze sobą, tym mniej czują się samotni i niepotrzebni.


Kto zainteresowany? Fabuła i intryga wydają się nad wyraz interesujące. 

 

Tagi:
Share:
Translate »