in Archiwum

Kryminalni charytatywnie, czyli 10 pisarzy, 10 opowiadań i jeden cel – charytatywny.

at
kryminalni-charytatywnie-czyli-10-pisarzy-10-opowiadan-i-jeden-cel-charytatywny

Dziś przychodzę do Was z króciutkim postem i będę mówić o zbiorze opowiadań Trupów hurtowo trzech, który zainteresował mnie z trzech powodów. Pierwszy oczywiście będzie znany osobom, które czytują mój blog, czyli kryminalna tematyka. Drugi to nazwiska pisarzy biorących udział w tym projekcie, czyli:  Piotr Bojarski, Wojciech Chmielarz, Ryszard Ćwirlej, Bohdan Głębocki, Gaja Grzegorzewska, Joanna Jodełka, Michał Larek, Joanna Opiat-Bojarska, Olga Rudnicka, Marcin Wroński. Same znane i cenione przeze mnie nazwiska. Ostatni jest cel, czyli chęć pomocy przy wybudowaniu pewnego niezwykłego domu. Więcej znajdziecie w poniższym opisie. Premiera wersji papierowej 9 października 2017 roku. Ja już zacieram ręce i mam zamiar ją zakupić. Cel jest naprawdę wyjątkowy. A co Wy myślicie o takich działaniach charytatywnych – kupicie książkę?


Zbrodnia i tajemnica, miłość i zemsta, czarny humor, lokalny koloryt, duchy przeszłości i pasja – to wszystko w jednym mistrzowskim tomie! Znajdziecie w nim zarówno mroczne historie brutalnych morderstw, jak i lżejsze opowieści o skradzionych beczkach śledzi. Zawodowi mordercy i amatorzy, makabra i farsa przeplatają się w książce, ukazując różnorodne oblicza polskiego kryminału.

Kupując książkę, wspierasz budowę poznańskiego Domu Autysty – bezpiecznego domu z profesjonalną opieką dla dorosłych osób z autyzmem. Fundację Dom Autysty w Poznaniu założyli rodzice autystycznych dzieci, zatroskani o ich przyszłość. Fundusze na budowę gromadzą podczas wielu zbiórek i akcji charytatywnych, w czasie koncertów i aukcji dzieł sztuki. Propagują jednocześnie wiedzę o potrzebach osób z autyzmem.

książkę możecie zamówić przedpremierowo tutaj>>

Tagi:
Share:
Translate »