OkiemMK

Księżycowy poradnik na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy 2023

         Po Księżycowy poradnik na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy 2023 sięgnełam, gdyż chciałam go sprezentować bliskiej osobie. Interesują ją ta tematyka. Ja w nią nie wsiąknęłam, nie stosuje, ale lubi o niej poczytać. Dlatego z przyjemnością skorzystałam ze współpracy barterowej z TaniaKsiążka.pl.
Ten kalendarz to także poradnik, w którym mnie najbardziej zainteresowały fazy księżyca i jego oddziaływanie. Niekoniecznie wierzę w zagadnienia, które mogą kojarzyć się z wróżbiarstwem typu „pomyślne i niepomyślne dni w danym roku”. Choć coraz częściej wierzę, że księżyc ma wpływ na nasze samopoczucie, bo ma wpływ na przyrodę i otaczającą nas przestrzeń.
Księżycowy poradnik na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy 2023 jest także kalendarzem biodynamicznym dla działkowiczów, rolników, sadowników, ogrodników. Według niego „najskuteczniej zaplanujesz wszelkiego rodzaju prace ogrodowe.”. I muszę przyznać, że bardzo mnie interesuje czy jest to prawdą. Pewnie przekonam się o tym, gdy bliska mi osoba przeprowadzi testy. jeśli ktoś jest zainteresowany niech dam mi znać – napisze wtedy o tym.
Kalendarz ten obiecuje przejście roku 2023 w księżycowym rytmie i jedno jest pewne: zawiera on sporą dawkę informacji i wiedzy. Także dat czy okresów, w których najlepiej np. dokonywać inwestycji finansowych, sprzątać dom czy brać ślub. Ponadto otrzymujemy informacje dotyczące pracy, domu, miłości czy jedzenia, które mają nam pomóc by ten rok był lepszy. Dla mnie wiele tych informacji zahacza zbytnio o wróżbiarstwo, ale osobie, która go otrzymała bardzo się on spodobał i myślę, że to najważniejsze – by tego typu produkt trafił do osób, które będą z niego zadowolone. Jest ładnie wydany, choć nie znajdziecie w nim miejsca na notatki. Polecam zainteresowanym.

 

Tytuł: Księżycowy poradnik na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy 2023
Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 112

Translate »