James Patterson, Romanse, Świat Książki

Listy pisane miłością – James Patterson

by -
listy-pisane-miloscia-james-patterson

Czytając tę książkę nie powiedziałabym, iż James Patterson pisze kryminały. Uwielbiam jego twórczość, a w szczególności książki o Aleksie Crossie. W sieci pająka doczekało się ekranizacji ze wspaniałym Morganem Freemanem. Jenifer jest młodą wdową, która jest przekonana,iż w życiu nie spotka jej już nic dobrego. Dodatkowo dowiaduje się o wypadku ukochanej babci Sam – rzuca wszystko by się nią zaopiekować. W domu babci znajduje stare listy, których bohaterką okazuje się jej babcia. Książka jest prawdziwą bombą uczuciową. Daje nam wiele nadziei i ukazuje nieprzemijające uczucia.

Jest to pierwsza i jedna z niewielu książek, przy której płakałam, a naprawdę mało rzeczy mnie tak wzrusza. Chwyta za serce i wciąga od pierwszej chwili. Pokazuje prawdziwe rozterki i prawdziwe uczucia ludzi, jednocześnie ukazując ich dusze. Język powieści jest przyjemny w odbiorze, a zarówno świat przedstawiony jak i bohaterowie to elementy, z którymi możemy się utożsamiać. Listy Pisane Miłością poleciłabym osobom nie lubiącym opasłych tomów, tylko chcącym się odprężyć, wypłakać i podnieść na duchu przy trudach dnia codziennego. Nikt lubiący taki typ książek nie będzie zawiedziony.

Tytuł: Listy Pisane Miłością
Autor: James Patterson
Data i miejsce wydania: 2008 
Wydawnictwo: Świat Książki
Ilość Stron: 168
Spodobał Ci się post? Był przydatny? Polub i poleć znajomym.
Share:
  • Katarzyna Meres

    Nooo, książka w moim stylu 🙂 Dobrze wiesz, co lubię 🙂

  • Ksiazka jest swietna i naprawde warto…okladka rzeczywiscie fajna' ale widzialam lepsze jej okladki w innym wydaniu:-) pozdrawiam

  • Strasznie mi się podoba okładka. Bardzo chętnie siegnę po tą powieść 😀

Translate »