Nora Roberts, Prószyński i S-ka, Romanse

Słów kilka o : Kwartet Weselny – Miłosne Przysięgi , Nora Roberts

by -
milosne-przysiegi-nora-roberts
foto z proszynki.pl
Autor Nora Roberts
Tytuł Miłosne Przysięgi
Seria Kwartet Weselny
Wydawnictwo Prószyński i Spółka
Rok Wydania 2011
czwarta część serii
Nora Roberts – uznawana za najpopularniejszą i najbardziej cenioną autorkę powieści dla kobiet Już w wieku 17 lat wyszła za mąż mimo sprzeciwu rodziców i urodziło się jej 2 synów. Stała się typową mamą. Niestyty niedługo potem w jej życiu osobistym zaczęło dziać się źle i tak odkryła Harlequiny, które ją oczarowały. Zrządzenie losu, czyli ogromna burza śnieżna (1979r.) i odcięcie domu od świata  skłoniły Norę do rozpoczęcia pisania książki. Osiągnęła sukces – niestety w jej życiu prywatnym nastąpił kryzys – rozwiodła się.Niebawem jednak miała przeżyć swój własny romans rodem z książek. Poznała Bruce’a, który jako stolarzem dostał od niej zlecenie;) To była miłość od pierwszego wejrzenia. Pobrali się w 1985 roku i nadal są razem, mieszkają na ranczu w Merylandzie, prowadząc stosunkowo proste życie, mimo możliwości i przepychu który może posiadać;). więcej
Cztery przyjaciółki Parker, Emma, Laurel i Mac od zawsze marzyły o prawdziwej miłości i wymarzonym ślubie. Teraz, gdy są dorosłe prowadzą ” Przysięgi”. Przedsiębiorstwo organizujące śluby i przyjęcia weselne.
Miłosne Przysięgi to miłosna przygoda Parker, która przemieniła dziecięcą zabawę w doskonale prosperującą firmę. Po tragicznym wypadku i śmierci rodziców przekształca ich ogromną rezydencję w miejsce gdzie organizuje śluby i przyjęcia. Parker jest bardzo poukładaną osobą. Wszyscy pod jej ręką chodzą jak w zegarku. Nasza Perfekcjonistka od dawna nikogo nie miała – pewnie dlatego, iż nikt tak naprawdę na nią nie działał, a ona sama potrafiła skutecznie zniechęcić facetów. I w tym miejscu pojawia się Malcolm – kruczoczarny, jeżdżący na motocyklu,  właściciel dobrze prosperującego warsztatu samochodowego. Mal nie daje się tak łatwo zbyć. Widać, iż Parker, mimo pozornej wyniosłości i nienagannych strojów zapadła mu w umysł i serce. Czy Parker podejmie ryzyko i wręcz rzuci się w wir uczuć?
Miłosne Przysięgi jest zwieńczeniem całej serii. Mamy tu dwie silne osobowości, sporo energii i magnetyzmu. Momentami może się nam zrobić naprawdę gorąco. Seksowny, lekko niebezpieczny facet o złotym sercu i władcza kobieta ukrywająca swoje miękkie serce – połączenie wręcz idealne dla czytelników romansów. Polecam całą serię gorąco!!

Share:
Translate »