in Informacyjnie, Książki, Podsumowania, Zapowiedzi

Nowości na mojej półce oraz książki przeczytane!

at
nowosci-na-mojej-polce-oraz-ksiazki-przeczytane

Na moją półkę w miesiącu lutym trafiły tylko dwie książki, gdyż jak wiecie miałam inne wydatki, a i sporo pozycji czeka na publikację na blogu. Na szczęście większość to nie są egzemplarze recenzenckie, z których także zrezygnowałam na czas, aż opublikuję te, które posiadam. Już cieszę się na przygodę z „Łuną za mgłą” Rafała Dębskiego. Poprzednia część cyklu bardzo przypadła mi do gustu. O „Świetle Cieni” możecie przeczytać na OkiemMK.

20160219_003444~2Zakupiłam „Bogowie muszą być szaleni” zaraz po lekturze „Złodzieja dusz”. Już dawno lektura tak mnie nie rozbawiła i odprężyła. Do tego magnetyzm i chemia pomiędzy bohaterami plus świetna kreacji głównej bohaterki powodują, iż chcę więcej. Świetna,  lekka lektura na poprawienie humoru. Na pewno jeszcze o nich przeczytacie na blogu.
20160219_003433~2

A teraz książki, które przeczytałam, i o których chcę napisać na blogu. Brakuje mi tylko sił i czasu. Pisząc ten post wysiadają mi plecy, a córcia nie daje znać, iż chce już się pojawić na tym świecie. Jednakże Ci z Was, którzy już trochę mnie znają wiedzą, że potrafię dopiąć swego. O których książkach chcielibyście przeczytać najpierw? Opinia o Terrorze już się pisze. Rebeliantów, Arlina, Afganistam. Relacja Borowika oraz Ember in the Ashes są już na papierze – teraz muszę je tylko dopracować. 

20160228_235711

P.S. Moi drodzy! Ponieważ zostało mi tylko kilka dni do porodu mogę być niedostępna zarówno w społecznościówkach, jak i na blogu czy poprzez email. Po powrocie do domu z córcią będę nadrabiać zaległości. W każdym razie zapraszam do zaglądania na stronę – zaplanowałam dla Was kilka postów. Pozdrawiam ciepło. Trzymajcie kciuki!

Dziękuje także za wszelkie udostępnienia postów w czasie mojej nieobecności.

Share:
 • Ember in the Ashes, Naga i Rozkaz zagłady najbardziej nas interesują, gdyż je czytałyśmy.
  Szczęśliwego rozwiązania!

 • Trzymam kciuki i życzę wytrwałości w czytaniu! Ja kupiłam kilka książek w lutym ale się bardzo ograniczałam, widzę, że Ty też 😀

 • Przede wszystkim trzymam kciuki i życzę dużo siły:) Reszta, w porównaniu do narodzin córeczki, jest naprawdę mało istotna. Trzymaj się ciepło!

 • monalisap

  Będzie co czytać, ale teraz najważniejsza córeczka, trzymam kciuki 🙂

 • Jestem ciekawa opinii o pozycji Olssona, lecz spokojnie poczekam, aż będziesz miała chwilę spokoju do jej napisania 🙂 Pozdrawiam!

 • Sylwia Węgielewska

  Tak polecasz te książki Jadowskiej, że chyba w końcu po nie sięgnę – bo dotąd jakoś się nie złożyło, by trafiły w moje ręce 🙂
  Powodzenia podczas porodu 😀 Mam nadzieję, że wszystko pójdzie szybko i bez żadnych powikłań -> czyli tak, jak być powinno 😀

 • martucha180

  Pięknie się prezentują Twoje nowości między kołami roweru. Świetna podstawka 😉

  • w pepco jest kilka rodzai 😉 już wyczaiłam skąd dostałam ten prezent 😛 ostatnio nawet u mnie były na wyprzedaży 😉

Translate »