in Książki

O całkiem nowym doświadczeniu, czyli OkiemMK na YT :)

at
o-calkiem-nowym-doswiadczeniu-czyli-okiemmk-na-yt

17176328_1249695825145772_1507528501_o

Cześć Kochani! Stało się Mariola z Przekartkowane>> namówiła mnie na wspólny filmik na YouTubie. Muszę przyznać, że było to dla mnie całkiem nowe doświadczenie, niesamowicie się denerwowałam, ale i dobrze bawiłam. Jednocześnie zobaczyłam jak wygląda tworzenie takie filmiku od kulis i jak dużo kosztuje to pracy oraz ile czasu zajmuje. Brawa dla Mai, Marioli i dla wszystkich YouTuberów. Pełen szacun. 

Nie przedłużając zapraszam Was na poniższy filmik, w którym Mariola omówiła pokrótce Perfekcjonistę, a ja Ostatnią Milę. Jednocześnie poleciłyśmy wam kilka premier ze stycznia i lutego 2017 – tych najlepiej ocenianych. No i mamy dla Was dwa rozdania – jedno pod filmikiem na YT, drugie na moim Instagramie.

17122082_1249696331812388_850020332_o

link do rozdanie na Insta>>

Dajcie znać która książka Was zainteresowała, a może obie? Czy już je czytaliście? A może czytaliście coś z polecanych premier?

Share:
 • monalisap

  Podbijacie youtube, fany filmik 🙂

 • Kocham Cię moje życie blog

  genialnie się ogląda 🙂 oby więcej 🙂

 • Marta

  2 szalone kobiety, które o zbrodniach opowiadają śmiejąc się! Marta, ja się pytam… gdzie okulary??? 🙂

  • no chciałam je mieć, ale odbijały światło z lamp 🙁 i źle to wyglądało. Jak się rozkręcę i może zacznę kręcić u siebie to postaram sie wszystko ustawić tak by okulary były 🙂

 • Zupełnie byśmy Cię nie poznały :))

  • troszkę się zmieniłam, bo zapuszczam włosy, okularów brak i jeszcze ciąża i kilogramy do zgubienia 🙂

 • Jaki profesjonalny filmik! Jestem pod wrażeniem. Czekam na więcej takich wspólnych projektów. Odnośnie polecanych przez Was książek, szalenie zaintrygował mnie ,,Perfekcjonista” i mam nadzieję, że uda mi się kiedyś go przeczytać.

Translate »