in Informacyjnie, Zapowiedzi

PASAŻERKA Alexandry Bracken pod patronatem OkiemMK.com – zapowiedź!

at
pasazerka-alexandry-bracken-pod-patronatem-okiemmk-com-zapowiedz

Już teraz mogę Wam się pochwalić, iż długo wyczekiwana powieść autorki „Mrocznych umysłów” znajduje się pod moim patronatem! Książkę już przeczytałam – spodziewajcie się przedpremierowej opinii, a tymczasem przedstawiam Wam PASAŻERKĘ 🙂


PASAŻERKA Alexandra Bracken
Data wydania: 11 października 2017

Współczesna nastolatka i XVIII-wieczny pirat w szalonym wyścigu z czasem przez kontynenty i epoki

Etta Spencer, cudowne dziecko skrzypiec, pewnej nocy traci wszystko, co znała i kochała. W jednej chwili z bezpiecznego Nowego Jorku zostaje przeniesiona do miejsca oddalonego o wiele mil i… lat. Trafia do 1776 roku, a jej los zależy od Nicholasa Cartera, młodego korsarza związanego kontraktem z potężną rodzinę Ironwoodów.

Jedynie Etta może odzyskać pewien tajemniczy przedmiot o niewysłowionej wartości. Jeśli jej się powiedzie, zostanie odesłana do XXI wieku. Ona i Nicholas wyruszają w niebezpieczną podróż po egzotycznych miejscach i w poprzek czasu. Im bardziej zbliżają się do prawdy, tym większego tempa nabiera śmiertelna gra Ironwoodów. Etcie grozi nie tylko rozłąka z Nicholasem, ale i zamknięcie drogi powrotnej do domu… na zawsze.

Poniżej znajdziecie dwie rekomendacje! Co ja o niej myślę dowiecie się jeszcze w tym miesiącu.

 


Książkę zamówiłam za pomocą portalu dla recenzentów:

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Poza obiecaną opinią – spodziewajcie się także tekstu na temat tego portalu. Będzie o plusach i minusach, ale i o tym jak portal się rozrasta, co się w nim zmieni i jak podchodzić do poszczególnych podpunktów regulaminu. Tekst mam nadzieję na dniach.

Książkę możecie zamówić przedpremierowo na empik.com>>

P.S. Kto na nią czeka, ma ochotę na konkurs i jak Wam się podoba okładka?

Share:
 • Marta

  Gratuluję patronatu! Ciekawa jestem tej powieści, bo blurb mnie mocno zaciekawił.

 • Gosiaczek

  Gratuluję patronatu 🙂

 • Layla A.

  Przyznam się, że książkę bardzo bym chciała przeczytać, ale obecnie u mnie znajduję się tyle książek w kolejce, że w tej chwili na pewno po nią nie sięgnę, ale w najbliższej przyszłości mam zamiar to zmienić, gdyż jestem jej bardzo ciekawa.

  In my different World

 • Okładka bardzo mi się podoba, podobnie jak fabuła. Będę wyczekiwać premiery z ogromną przyjemnością.
  M.

 • Nie czytałam nic Bracken, ale z pracy wiem, że jest bardzo poczytna wśród młodzieży. Ta książka nie jest tak do końca w moim stylu, ale fani autorki narzekać chyba nie będą 🙂

Translate »