Archiwum Ksiażki Marcin Brzostowski MK Czytuje patronat medialny

PATRONAT MEDIALNY OKIEMMK.COM – POWIEŚĆ „PODPALĘ WASZE SERCA!” MARCIN BRZOSTOWSKI

pwspatronat

„Jeśli przestaniesz się starać być częścią społeczeństwa i będziesz mieć w dupie karierę, kredyty, wakacje pod palmami oraz całe to komercyjno-korporacyjne gówno, to nagle się okaże, że jesteś wolny i stać cię na wiele”.

Mam przyjemność przedstawić Wam kolejną książkę pod patronatem OkiemMK.com. Podpalę Wasze Serca!  zawiera w sobie wszystko to co najlepsze w powieściach Marcina Brzostowskiego. Groteskę, ironię, humor i interesującą fabułę. I tym razem zarówno autor, jak i jego bohater nie przebierają w słowach:

„Intro. Nazywam się Karol Szrama i od kiedy pamiętam, miałem przejebane. Nie żeby tak od razu na maksa, ale nic nigdy nie układało się po mojej myśli. I w zasadzie mógłbym na tym zakończyć, gdyby nie to, że zamierzam podpalić wasze serca i rozpirzyć ten cały świat w drobny mak. Myślicie, moi drodzy, że to niemożliwe? Że nie stać mnie na taki gest? Udowodnię wszystkim, że mam jeszcze jaja! Ale wszystko po kolei…”

podpws

Ze strony wydawcy: „„Podpalę wasze serca!” – to zanurzona w grotesce i absurdzie powieść, ukazująca perypetie głównego bohatera, czterdziestoletniego pracownika korporacji, który zostaje uwikłany w „spisek” oraz w życiu którego pojawia się demoniczna postać z „innego wymiaru”. Gdy dotychczasowe życie głównego bohatera legnie w gruzach, jedyną szansą na odmianę losu stanie się szaleństwo. Czy faktycznie jest to dobre rozwiązanie, niech odpowie sam Czytelnik.”

podpwsz

WWW Autora | Słodka Bomba Silly | Zemsta kobiet | Złote spinki Jefreya BanksaWywiad z Marcinem Brzostowskim|

Podpalę wasze serca! [Marcin Brzostowski] - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Zachęcam Was gorąco do tej lektury.

link do mojej opinii>>

Translate »