in Archiwum

[stosik] Nowości na mojej półce

at
stosik-nowosci-na-mojej-polce

 

Dziś o nowościach na moich półkach. Miałam dwa miesiące posuchy, ale ostatnio troszkę nadrabiam 😉

ksiazkistosikpaxdz
Pierwszy stosik to prezenty – niespodzianki. Już teraz wiem, że przynajmniej dwie trafią w dobre ręce podczas nowego konkursu.
stosikpazdz2
Tessa, Arlin, Chodząca Katastrofa, Afganistan relacja Borowika oraz Przejście A8 to egzemplarze do zaoponowania. Dwie części Harre’go powróciły do mnie z długiej kilkuletniej tułaczki. Za to King zakupiony w biedronce.
stospazdz3
Bonda, Kava oraz King zakupieni w Biedronce. Pozostałe pozycje kupione w antykwariacie. Uwielbiam Crichtona, Mastertona i Lewisa. Poza tym jest Mitologia Słowian oraz Król Artur i rycerze okrągłego stołu.

Na koniec zestaw, który kupiłam w ten weekend. Prawdziwe perełki swoją drogą odwiedziłam kilka sieci typu Matras, ale i zwykłe księgarnie i znowu nie było tego czego szukam i jak tu później nie korzystać z zakupów w Internecie?

stosikpazdz

Jak widać uzupełniałam braki jeśli chodzi o Norę R., Złodzieja Dusz jestem ciekawa od jakiegoś czasu, a Bukowskiego kupiłam dla siostry, ale pewnie z ciekawości i  ja przeczytam.

Czy coś mi polecacie? Czytaliście coś? Podobno Bukowski jest bardzo kontrowersyjny i albo się go lubi, albo nie.

P.S. W planach na najbliższe dni jest jedna recenzja, przepis na prostą i intensywną w smaku zupę z suszonych grzybów leśnych, post o gadżetach ciążowych oraz post fotograficzny mojej aktualnej biblioteczki. Zapraszam serdecznie. 

P.S. 2 Jak widzicie wracam powoli do mediów społecznościowych, najwięcej odnajdziecie mnie na Instagramie>> oraz blogowym FB>> i Grupie na FB Nora Roberts Polska>>, do której serdecznie zapraszam fanów i osoby zainteresowane tą autorką. Wracam także do przeglądania blogów, powolutku będę zaglądać do każdego z mojej listy>> Kogo nie mam niech daje znać 😉

Share:
Translate »