in Archiwum

Zwierzęta na wsi – wypychanki bez kleju i nożyczek, czyli gwarancja dobrej zabawy

at
zwierzeta-na-wsi-wypychanki-bez-kleju-i-nozyczek-czyli-gwarancja-dobrej-zabawy

W moje ręce trafiły ostatnio różnego rodzaju wypychanki. Składałam już domek dla lalek. Wiem, że można dostać tego typu publikacje, w których składa się farmę, postacie, pojazdy. Ja dziś zaprezentuję Wam składane w ten sposób zwierzaki. Odkryłam, że tego typu zabawa dostarcza sporo rozrywki dla rodzica i dziecka. Oczywiście ze względu na ich delikatność nadawać się będą dla starszych dzieci umiejących składać ze sobą mniejsze i większe elementy, ale za to dla maluszków będą świetną ozdobą do pokoju. Nasz złożony zwierzyniec, który możecie zobaczyć na zdjęciach w tym poście zdobi półki w pokoju Mii, a ona zachwyca się zwierzakami i razem naśladujemy głosy czy uczymy się rozpoznawać zwierzęta, które występują na wsi od psa i kota pod indyka, świnki i krowę.

Co do materiały, z jakiego są wykonane te elementy i jego trwałości to grubość tych kartek porównywalna jest do bloku technicznego, kolory są żywe, a zwierzaki podobne do oryginałów po złożeniu. Są tylko odrobinę bardziej kwadratowe 😛 Szablony złożone są w formie bloku, z którego wymontowujemy dane elementy. Podstawowy plusem wypychanek jest to, że nie potrzeba do nich kleju i nożyczek. Wyłuskujemy z szablonu poszczególne zwierzęta i postępując zgodnie z instrukcją. Składamy je zaginając dane elementy.

Przednia zabawa, zero stresu, że dziecko się skaleczy i coś lub siebie poklei, a do tego ładnie się prezentują i mogą służyć, jako element dekoracyjny lub przedmiot do zabawy. Polecam gorąco.

 

Translate »