W zależności od potrzeb regulaminy konkursu będą posiadały dodatkowe punkty, ale te pozostaną bez zmian.

Szczegółowy regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka Okiemmk.com i https://www.facebook.com/OkiemMK/, https://www.instagram.com/okiemmk/ lub ewentualny współorganizator.
 2. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby spełniające zasady zawarte w danym poście konkursowym.
 3. Koszt jednorazowej wysyłki nagrody ponosi sponsor nagrody, czyli jego organizatorka lub współorganizator.
 4. Konkurs skierowany jest do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez wybór konkretnej odpowiedzi.
 6. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o kontakt poprzez wiadomość prywatną na FB lub emaila: okiemmk@gmail.com. Na adres do wysyłki czekam 4 dni, potem wybieram kolejną osobę.
 9. O wygranej poinformuję w osobnym poście lub w komentarzu pod poniższym poście.
 10. Dane osobowe zwycięzcy będą wykorzystane tylko do przesłania nagrody na podany przez niego adres. Biorąc udział w konkursie dana osoba wyraża zgodę na to by dane te były przetwarzane w tym celu. Nie będą one wykorzystywane w żadnym innym celu.
 11. Wysyłka nagrody do 30 dni od otrzymania adresu do wysyłki.
 12. Pozostałe punkty regulaminu, jeśli będą potrzebne będą dodane w konkretnym poście dotyczącym konkursu.
 13. Jeśli konkurs jest organizowany w mediach społecznościowych: Zgłaszać możecie się tylko raz i w jednym profilu społecznościowym, a w konkursie nie będą brane pod uwagę profile konkursowe.
 14. Organizator ma prawo do zmiany zapisów regulaminu.
 15. Facebook i/lub Instagram, jeśli to na nich odbywa się konkurs nie są organizatorem konkursu i nie są z nim w żaden sposób powiązane.

Informacje dotyczące wysyłki

 • Książki wysyłam najszybciej jak mogę. Zazwyczaj w ciągu 10 dni od otrzymania adresu. Wszystkie paczki wysyłane są listami poleconymi. O dniu, w którym wysłałam paczkę poinformuję w wiadomości prywatnej lub poprzez e-mail.
 • O terminach dotyczących wysyłki książek przez współorganizatora poinformuję po otrzymaniu informacji od niego.
 • Jeśli przesyłka do mnie wróci – podsyłam Państwu zdjęcie zwrotki i z uwagi na fakt, iż takie zwracane przesyłki są płatne mogę ją wysłać powtórnie, ale na koszt zwycięzcy konkursu/rozdawajki.
 • Jeśli wyjeżdżacie lub nie będzie Was w trakcie ogłaszania wyników. Poinformujcie o tym w poście. Książka na Was poczeka – tzn. wyślę w dogodnym terminie.
 • Jeśli przesyłka się zagubi lub trafi pod niewłaściwy adres będziemy ją reklamować. Jeśli otrzymacie uszkodzoną paczkę od razu należy złożyć reklamację, gdyż nie odpowiadam za uszkodzenia spowodowane przez firmę dostarczającą paczki.

Ochrona danych osobowych/Zarządzanie danymi osobowymi 

 • Strona OkiemMK.com nie gromadzi ani nie przechowuje danych osobowych swoich czytelników. Jedyna sytuacja, w której je otrzymuje dotyczy konkursów. Osoba, która w nich wygra zgadza się na udostępnienie i przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. W momencie, gdy otrzymam potwierdzenie, że nagroda do Was dotarła dane adresowe będą usuwane z prywatnych wiadomości czy zostanie usunięty e-mail zawierający Wasze dane adresowe. W czasie, gdy dane znajdują się w moim posiadaniu nie mają do nich dostępu osoby trzecie, a sprzęt, na którym są przechowywane zawiera wszystkie niezbędne systemy zabezpieczające. Osoba udostępniająca dane w celu wysyłki nagrody ma prawo  wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.
Translate »