Współpraca

Jeśli macie ochotę nawiązać ze mną współpracę zapraszam do kontaktu poprzez email oraz social media:

okiemmk@gmail.com

mkczytuje@gmail.com


Bloguję od 2011 roku, a OkiemMK.com jest mezaliansem blogów MK Czytuje i MK Gotuje, które postanowiłam połączyć, aby stworzyć moje unikalne miejsce w sieci. Rozwijam się i chcę, by każda współpraca polegała na partnerstwie, zaangażowaniu i odbywała się w przyjemnej atmosferze. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje, które mieszczą się w tematyce opisywanej i zamieszczanej na blogu. 

Moich dotychczasowych partnerów mogą Państwo znaleźć tutaj>>


Współpraca książki – szczegółowo:

Wybieram publikacje, które mnie interesują, w których uważam, iż znajdę coś dla siebie. Uważam, iż takie podejście gwarantuje udaną współpracę i co najważniejsze przyjemność z lektury. Nie jestem profesjonalnym krytykiem i nie piszę profesjonalnych recenzji, ale staram się, by moje teksty były coraz lepsze i wkładam w nie serce i 100% energii, co można zaobserwować porównując moje najnowsze teksty z tymi, które powstały na początku istnienia bloga. Książki przyjmuję w wersji papierowej oraz elektronicznej w formatach .epub i .mobi. 

Czytuję:
  •  Fantastykę, kryminały, sensacje i thrillery. Okazjonalnie powieści erotyczne, YA, romansy i literaturę faktu – w szczególności dotyczącą psychologii, zbrodni i ludzkich zachowań. Jako świeżo upieczona mama z chęcią zapoznam się także z literaturą dziecięcą

Nie czytuję:

  • książek stricte: historycznych, biograficznych, politycznych i podróżniczych – chyba, ze dana tematyka czy osoba mnie zainteresuje.

przezroczystetlozczarnymnapisemduze


(logo czarne na przezroczystym tle powyżej)

 

przezroczystetlozbialymnapisemduze(logo białe przezroczyste powyżej)

Translate »