in Konkursy

Wyniki listopadowego ZKzP 2015 oraz informacja o tym co dalej z konkursem ZKzP

at
wyniki-listopadowego-zkzp-2015-oraz-informacja-o-tym-co-dalej-z-konkursem-zkzp

Bez zbędnych wstępów przechodzę do ogłoszenia wyników. W miesiącu listopadzie wygrywa:

Dagmara Janicka

 1. Idzie zima 🙁 Lubi Pani tą porę roku czy wręcz przeciwnie? Ja nienawidzę zimy i chętnie zapadłabym w sen zimowy i przespała ten czas kiedy jest tak zimno.

Zimę lubię najbardziej za ciepłe wieczory z kocem, książka i gorącą herbatą. A zimę lubię ze śniegiem i temperaturą do -5 st.C. Dzisiejsza pogoda przypomina jesień, ale taką z chlupą, deszczem i szarością.

 1. Idę do pracy jest ciemno, wracam w pracy tez już jest praktycznie ciemno. Powoli dopada mnie depresja i nic mi się nie chcę. Też tak Pani ma? Jeżeli tak to jak Pani z tym walczy, jeżeli nie to jak Pani to robi 🙂

W tej chwili ciąża powoduje u mnie same pozytywne uczucia, ale w ubiegłych latach zauważałam, że brakowało mi słońca. Uzupełniałam witaminę D oraz magnez i żelazo – to zdecydowanie pomaga. Dodatkowo sporo się dotleniałam, ćwiczyłam i czytałam 🙂  

 1. Gotując lubi Pani eksperymentować czy raczej trzyma się przepisów i nie odbiega od nich. Ja osobiście nie mam wyczucia i jak tylko zaczynam kombinować to potrawa robi się niejadalna.

W mnie w domu panuje taka zasada: ja gotuję, mąż piecze. Nie przepadam za słodkim i jem go dość mało, a mąż za to uwielbia i jakoś tak wyszło. Zazwyczaj wzoruję się na przepisach, przekształcam je, dodaję coś od siebie. Zawsze mam problem z pisaniem przepisów na bloga, ponieważ często trzeba dodać czegoś więcej lub mniej. Uważam, że czytanie o jedzeniu i próbowanie wiele nas uczą. Na początku warto sięgać po dokładne przepisy, ale potem fajnie jest eksperymentować.

Wielkie gratulacje! Czekam na e-mail z adresem do wysyłki.

Teraz inna wiadomość! Oficjalnie zamykam konkurs Zgarnij książkę z półki. Z miesiąca na miesiąc cieszył się on coraz mniejszą popularnością. Książki nadal będą rozdawane, ale w innej formie. Nie będą to stałe konkursy, a okazjonalne – dopasowane do różnych sytuacji czy świąt. 

Tagi:
Share:
 • Dagmara

  Gratuluję wygranej imienniczce 😉
  Pozdrawiam serdecznie

 • martucha180

  No cóż, wszystko kiedyś się kończy, ale dobrze, że będą inne konkursy. U mnie do jutra rano do 7,06 trwa rozdwajka „Szczęśliwa 7-listopad”, a wieczorem bedzie odsłona grudniowa. Zapraszam.

 • Dagmara Janicka

  Dziękuję bardzo 🙂 Właśnie w tygodniu zaczęłam brać witaminę D i faktycznie pomaga i wracam do żywych:)

Translate »