Na mojej półce znalazło się kilka książek, którymi z chęcią się podzielę. Lista książek, które będziecie mogli wygrać będzie co miesiąc aktualizowana, książki w niej będą wymieniane lub dodawane, dlatego warto być na bieżąco. Książki te pochodzą z moich zbiorów, niektóre otrzymałam np. podwójnie! Stan taki jak na zdjęciach w zapisach lub w recenzjach nich dotyczących;)
W zabawie – konkursie może wziąć udział każdy!
Zasady:

1. Aby wziąć udział w zabawie należy odpowiedzieć na zadanie pytanie w aktualnej odsłonie konkursu. Odpowiedzi na pytania konkursowe mogą się powtarzać. 

2. Zgłoszenia przyjmuję tutaj:

nieaktualne odsłony konkursu>>

listopad>>

3. Wybieracie sobie tytuły z listy i nie możecie ich zmienić. (wyjątek – Jeśli dany tytuł otrzymacie w innym konkursie lub zakupicie – poinformujcie mnie o tym – otrzymacie inny z listy) Książki te pochodzą z moich zbiorów i są to egzemplarze recenzenckie, książki, które otrzymałam podwójnie lub zakupione przez mnie w antykwariatach. Stan książek jak na zdjęciu poniżej lub w postach. O uszkodzeniach będę informować. Osoby zainteresowane używanymi egzemplarzami bądź tymi przed redakcją i korektą – mogą pisać na blogowego e-maila. Podeślę  dokładniejsze zdjęcia i informacje.

4. Formularz zgłoszeniowy

  • nick jeśli jesteś anonimowym gościem
  • rozwiązanie zadania
  • tytuł wybranej/wybranych pozycji
  • email
  • opcjonalnie, gdzie zamieściliście informacje o konkursie

 

5. Książki wysyłane są tylko na terenie kraju (Polska), a wygrana osoba ma 7 dni na podanie mi adresu do wysyłki nagrody- jeśli nie otrzymam go w tym czasie – typuję innego zwycięzcę. Osoby biorące udział w konkursie dobrowolnie zgadzają się na udostępnienie danych tylko w celach związanych z konkursem i wysyłką nagród. Dane w inny sposób nie będą wykorzystywane ani gromadzone.
6. Wygrywa ilość osób, która jest podana w odsłonie konkursu danego miesiąca, a na zgłoszenia macie pełny miesiąc. 
7. Będzie mi bardzo miło jeśli poniższy banerek z podlinkowaniem do tej strony znajdzie się na waszych blogach, stronach – będzie to banerek stały niezmienny.  Ponadto byłoby fajnie gdybyście dodali się do najróżniejszych form obserwacji i/lub udostępnili informacje o tej zabawie. Chciałabym, żeby informacja o konkursie się rozniosła po sieci;) 
zgarnij-książkę-z-połki
zgarnijksiazkezpolki
Obieg zamknięty
8. Po wyłonieniu zwycięzcy – Wasze odpowiedzi z poprzedniego miesiąca przestają być ważne i należy się zapisywać do kolejnego miesiąca Zgarnij książkę z półki.
9.Nie zastosowanie się do regulaminu skutkuje nieważnością zgłoszenia.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
Proszę o dodanie banerka konkursu-rozdawajki na blogu lub jeśli go nie posiadacie o udostępnienie w jakimś miejscu w sieci np. FB, G+, Twitter, Instagram, Pinterst. Osoby nie posiadające bloga lub kont na portalach społecznościowych także mogą brać udział w rozdawajce. 

Jakieś niejasności? Pytajcie. 

W odsłonach konkursu do tej pory wygrali:
 
styczeń 2014 – Alenda
luty 2014 – martucha180, summon creature
marzec 2014 – Basia Pelc – Czytelnia, Piotr Wysocki
kwiecień 2014 -Anna P., Wiki
maj 2014 – Ewa Książkówka , Ola C, Anastazja, Edyta Zapiski spod Poduszki, Lawiniaa 
czerwiec 2014 – Ann RK, Paulina Król, Pamela
lipiec 2014 – Kiti, nieidentyczna, monalisap
sierpień 2014 – Wondeland OfBook , Tomek Bolach , Doomisia♥  
wrzesień 2014 – Antykwariat z ciekawą książką, Gosia z Zielono Mi
październik 2014 – Ania notuje , Dracca
listopad 2014 – Andra D, Klaudia Skiedrzyńska, Paweł Johnny Chmiel
grudzień 2014 -mal gosinka, Elenkaa_
styczeń 2015 – Fourwell, Melon
luty 2015 – Lukaszlucky, Kaśka Hubert
marzec 2015 –Awiola, Wiedźma, Polly, Slytherin Child
kwiecień 2015 – Wojtek Q, Asia Cuber
maj 2015 – Weronika Hasacz Załucka (+ 3 osoby nagrodzone w innym konkursie na blogu)
czerwiec 2015 -Dominika Bruzda, Monweg
lipiec 2015 – Gab riela, jesienny deszcz
sierpień, wrzesień 2015 -Iza Reads, KittyAilla, Alojka
październik 2015 -upichcona
listopad 2015 – Dagmara Janicka
od grudnia 2015 – konkurs zamknięty. 
Teraz inna wiadomość! Oficjalnie zamykam konkurs Zgarnij książkę z półki. Z miesiąca na miesiąc cieszył się on coraz mniejszą popularnością. Książki nadal będą rozdawane, ale w innej formie. Nie będą to stałe konkursy, a okazjonalne – dopasowane do różnych sytuacji czy świąt. 
Translate »