in Anita Głowińska, Gry i zabawy dla dzieci, OkiemMK

Akademia Kici Koci: Pojazdy i Kolory – Anita Głowińska

at
akademia-kici-koci-pojazdy-kolory-anita-glowinska

Akademia Kici Koci to nowa seria edukacyjna, w której znana i lubiana postać Kicia Kocia przybliża najmłodszym czytelnikom ich najbliższą rzeczywistość. Seria idealna dla dzieci od 1-5 roku życia. Poprzez śledzenie przygód tej rezolutnej kotki oraz jej młodszego  brata czytelnik uczy się wielu podstawowych zagadnień, rzeczy i tego, co potrzebne, przydatne i niezbędne do funkcjonowania. Informacje przedstawione są w prosty, przystępny i przejrzysty sposób. Idealnie wyważone by nie przytłaczać.

Akademia Kici Koci. Kolory

Akademia Kici Koci. Kolory przybliża dzieciom kolory poprzez przykłady z naszego życia codziennego. Przedmioty użytkowe, znane elementy rzeczywistości, pożywienie, pory roku czy elementy pogody przydają się by nie tylko uczyć, ale i bawić. Jakiego koloru jest marchew, wiśnie, gawron czy bałwanek?

Akademia Kici Koci. Pojazdy

Akademia Kici Koci. Pojazdy przybliża młodszym czytelnikom znane i lubiane pojazdy. Jest rower, motor, wóz policyjny czy strażacki, ale i np. tramwaj, traktor czy taksówka. Nauka poprzez zabawę jest czymś najlepszym i ta seria idealnie się do tego nadaje.

Podsumowanie

Na koniec dodam, że cała Akademia Kici Koci wydana jest w twardej oprawie, kreska i ilustracje są takie jak na zdjęciach, charakterystyczne dla serii i autorki. Grube strony zapewniają trwałość. To jedna z ulubionych serii  – książeczek dla dzieci – Mii. Przerabiamy ją już 2 lata i nie nudzi się. Jak Mia była mniejsza znosiły dzielnie gryzienie i ślinę. Polecam zainteresowanym.

akademia kici koci

Akademia Kici Koci. Pojazdy
Akademia Kici Koci. Kolory
Anita Głowińska
Seria wydawnicza: Akademia Kici Koci Kicia Kocia
Ilustracje: Anita Głowińska
Format: 197 x 197 mm
Rodzaj oprawy: twarda

| O innych książkach z Kicią Kocią |

Translate »