Archiwum Ksiażki książki dla dzieci 0+ książki dla dzieci 6+ MK Czytuje

AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY – Richard Scarry [opinia + filmik]

AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY opinia okiemmkCzas obalić ten mit – nie tylko chłopcy kochają różnego rodzaju auta i pojazdy. Dziewczynki także są zafascynowane koparkami, wyścigówkami czy ciężarówkami. Richard Scarry tworząc publikację AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY zapewnił frajdę obu płciom. Książka ta jest bardzo wesoła, wiele się tam dzieje. To zdecydowanie zwariowany świat, w którym dzięki barwnym rysunkom wręcz słychać gwar. Ponadto dzieci zakochane we wszystkim, co jeździ będą miały frajdę, gdyż poznają nie tylko standardowe auta i maszyny jak ciężarówki, śmieciarki, wozy strażackie, taksówki czy koparki, ale i przykładowo autobut (do transportu butów), szybowóz, ogórkowóz, autokrokodyl, parówkowóz czy myszkobusik.
Jestem zachwycona tą książką – przepychem, masą kolorów i ruchu oraz dźwięków, które podsuwa umysł, gdy tylko patrzymy na poszczególne kartki. Możemy ćwiczyć z dzieckiem spostrzegawczość, bawić się w odnajdywanie poszczególnych elementów, pojazdów lub postaci. Wielbiciele serialu TROPICIELE ZAGADEK (MiniMini+) mogą szukać w tej książeczce swoich ulubionych bohaterów. Istnieje wiele możliwości – ogranicza Nas tylko wyobraźnia.

via GIPHY

AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY – Richarda Scarry to bardzo kreatywna książka, która w prosty i przystępny sposób rozwija wyobraźnię oraz bawi. Tak naprawdę za każdym razem możemy odkryć kolejny szczegół i omawiać poszczególne rysunki z dziećmi. Zdecydowanie pozycja warta uwagi, szczególnie, że wydanie jest rewelacyjne. Przyjemne dla oka rysunki i kolorystyka, twarda oprawa oraz dość grube i matowe strony. Polecam gorąco!
W poniższym filmiku możecie zobaczyć jak wygląda ona w środku. Zapraszam także do przejrzenia spotu wydawcy.


AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY – Richard Scarry
cena detal: 34,90zł
stron: 68
format: 276 x 240mm

Translate »