in Aneta Jadowska

Jest już książkowy box z powieścią Martwy sezon – Anety Jadowskiej!

at
box-martwy-sezon-aneta-jadowska

Premiera powieści Martwy Sezon – Anety Jadowskiej wypada 30.10.19, ale już teraz na SQN Store możecie zakupić Box książkowy z gadżetami dedykowanymi. Poniżej znajdziecie ich spis i zdjęcia. Ja już swój zamówiłam i jak tylko do mnie dotrze pokaże go Wam w formie filmiku. Opinia o książce pojawi się na dniach.

martwy sezon

BOOKBOX MARTWY SEZON – z listem niespodzianką w butelce od Anety Jadowskiej

Pora sprawdzić, co takiego morze wyrzuciło na ustecką plażę. Tym razem to garstka gadżetów, dzięki którym stawianie czoła przejmującym wątkom stanie się prostsze. A na pewno przyjemniejsze. Usteckie krówki osłodzą czas mierzenia się z gorzką prawdą, motyw papierowego statku pomoże Wam uporządkować myśli (magia origami?), a jeszcze przed lekturą będziecie mogli sięgnąć po parę słów od samej autorki całego zamieszania, Anety Jadowskiej.

 

BOOKBOX MARTWY SEZON – LIST W BUTELCE – NIESPODZIANKA

Morze wyrzuca na brzeg trupy i… listy w butelkach. Aneta Jadowska osobiście zaadresowała takich kilka. Może któraś z tajnych treści listów ma trafić właśnie do Ciebie?

martwy sezon bookbox

BOOKBOX MARTWY SEZON – POSZEWKA NA PODUSZKĘ

(bez wkładu/wypełniacza – rozmiar 40×40 cm)
Wystarczy położyć głowę na tej poszewce i zamknąć oczy, aby znaleźć się na fali. Tylko pomyśl, dokąd najbardziej chcesz się teraz przenieść?

BOOKBOX MARTWY SEZON – NAKLEJKI

Aneta Jadowska to mistrzyni tworzenia wspaniałych światów i genialnych bohaterów, dlatego ten zbiór naklejek będzie Wam przypominał o Waszych najukochańszych książkach autorki.

BOOKBOX MARTWY SEZON – USTECKIE KRÓWKI

(Dla pierwszych 200 osób – 5 szt., na kolejnych – 3 szt.)
Przy pensjonacie każdego ranka roznosi się zapach słodkiej manufaktury i szelest zawijanych papierków. W Ustce to ten smak koi czas kłopotów i mrocznych tajemnic.

martwy sezon bookbox

BOOKBOX MARTWY SEZON – DWUSTRONNA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Każdy z nas jest jak statek, który przemierza drogę w poszukiwaniu swojej przystani. W którymkolwiek miejscu lektury zdecydujesz się zatrzymać – ta zakładka pomoże Ci przycumować.

martwy sezon bookbox

Tagi:
Share:
Translate »