Przygody małego duchołapa Aneta Jadowska
Aneta Jadowska Ksiażki

Przygody małego duchołapa – Aneta Jadowska – dostępna przedpremierowo!

Nie wiem ilu z Was wie, ale  „Przygody małego duchołapa ” Aneta Jadowska czekało, a właściwie szukało swojego domu przez 3 lata. Jestem bardzo szczęśliwa, że ten komiks został wydany. Aneta pokazuje Nam jak mogło wyglądać dzieciństwo Witkaca, ale umieściła go w teraźniejszości. Poniżej podsyłam Wam opis, tył okładki i daję znać, że na SQN Store książka jest już dostępna teraz, choć swoją premierę ma 27.11.19! Już zamówiłam egzemplarz dla siebie i mamy, a jak do mnie dotrze zaraz ją Wam pokażę, choć już teraz jestem pewna, ze jest warta swojej ceny. Ci którzy wybierają się na Targi Książki w Krakowie mogą ją dostać na stanowisku wydawcy, czyli SQN!

Opis Przygody małego duchołapa

Buuu! Oto niesamowita opowieść o duchach dla dużych i małych, którzy lubią się troszkę bać.
Piotruś Duszyński widzi duchy, a duchy widzą Piotrusia! To doskonały początek przyjaźni! Do czasu, kiedy duchy próbują skrzywdzić kogoś, na kim Piotrusiowi bardzo zależy.
Duchołap potrzebny od zaraz! A skoro nikt z dorosłych nie może mu pomóc, a duchowa policja nie istnieje, Piotruś sam zaczyna pilnować porządku w świecie duchów.
„Przygody małego duchołapa” to piękna opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze. O tym, że czasem trudno postępować właściwie, ale zawsze trzeba próbować.
Dla tych, którzy znają szamana Witkacego – niesamowita okazja do poczytania o tym, jak zaczęła się jego przygoda z duchami.
Dla pozostałych – fantastyczna i przepiękna historia dzielnego duchołapa.

Przygody małego duchołapa " Aneta Jadowska

Translate »