Erotyka Eve Jagger Ksiażki MK Czytuje Romans

Erotyczny maraton: Krótko o powieści Cash – Eve Jagger [opinia]

Dobry wieczór Kochani! Wtorek witamy kolejną pozycją z erotycznego maratonu. We wrześniu pisałam Wam o powieści „Hard” Eve Jagger. Dziś opowiem kilka słów o „Cashu” tej autorki. To druga część serii Sexy Bastard.

„Cash” nie jest typowym erotykiem. To lżejsza książka, bardziej wpadająca w romans z dodatkiem pikantnych scen. Przyjemna w odbiorze i dość krótka opowieść, która skupia się na trzech głównych wątkach: karaniu się za błędy „ojców”, pogodzeniu z przeszłościąoraz historii miłosnej pomiędzy barmanem Cashem i prawniczką Savannah. Wbrew pozorom nic ich nie łączy, ale w miarę czytania zauważamy, że mimo różnych doświadczeń ta dwójka w podobny sposób patrzy na świat czy radzi sobie z problemami. Ich historia rozpoczyna się niewinnie, czyli pomocą w pozbyciu się natrętnego eks, a kończy płomiennym romansem. Gdzie zaprowadzi to tę parę? Czy zdecydują się zaryzykować i stworzyć coś stałego?

„Cash” jest rozrywkową i lekką powieścią na jeden wieczór. Z pewnością można się przy niej odprężyć i nie trzeba zanadto myśleć. Fabuła jest prosta: mamy chłopaka wstydzącego się swojej przeszłości oraz dziewczynę, która ze względu na to, iż zbyt często była raniona boi się zaufać kolejnemu facetowi. Całość wypada spójnie, ale i sztampowo. Wiele wątków i rozwiązań w niej zawartych możecie znać z innych opowieści tego typu jak choćby Najtwardsza Stal. Jednakże „Cash” wciąga, czyta się go błyskawicznie, a postaci łatwo polubić. Główny bohater jest facetem, który może mieć każdą dziewczynę, z żadną nie umawia się więcej niż raz, za to Savannah szuka stabilnego związku. Polubiłam ich, gdyż są zabawni, lojalni, a chemia między nimi jest widoczna. Może chciałabym by było jej więcej na początku lektury, ale gdy romans się rozwija wszystko jest tak jak powinno. Jeśli chodzi o opisy dotyczące zbliżeń nie są one ostre czy wulgarne. Seks przedstawiony jest luźno z wyraźnie zaznaczonym pożądaniem pomiędzy parą głównych bohaterów. Czuć w nim ich emocje oraz to, iż dobrze się bawią. Porównując „Casha” do „Hard” mogę stwierdzić, iż opowieść z Ryderem i Cassie miała bardziej rozbudowaną fabułę oraz chemia między bohaterami była widoczna już od początku opowieści. Jednak w ogólnym rozrachunku druga część Sexy Bastard nie wypada jednak tak źle. Spełniła swój cel: umiliła mi jeden wieczór. Bardzo ciężko jest mi napisać coś więcej o fabule, odczuciach oraz perypetiach bohaterów nie spoilerując.

Podsumowanie. Jakbym opisała tę książkę w jednym zdaniu? Prosta, łatwa i przyjemna. „Cash” Eve Jagger jest powieścią rozrywkową, która powinna przypaść do gustu fanom serii oraz wielbicielom historii miłosnych z wątkami obyczajowymi z odrobiną pieprzu. Polecam, jeśli szukacie lektury, która was odpręży i zajmie jeden wieczór. Osobom szukającym coś więcej w książce niż prostota, lekkość i romans raczej nie przypadnie do gustu.

W Erotycznym maratonie możecie przeczytać o: | Dominic i Bronagh | Gwiazdor| Cash|

Zapraszam na kolejny post jutro! Mam dla Was jeszcze jedną powieść oraz TOP 5 najlepszych powieści erotycznych oraz new adults, a także obiecany konkurs. Zaglądajcie na FP oraz Instagram!

Translate »