Ksiażki MK Czytuje Nora Roberts Romans

Jedyna Taka Noc – Nora Roberts

Dziś Nora Roberts i jej „Jedyna Taka Noc” składająca się z dwóch krótkich opowieści: „Dom na Gwiazdkę” oraz „Niczego Więcej Nie Pragnę”.
Pokrótce….;P
Jason Law zdobywszy międzynarodową sławę jako reporter wojenny, po 10 latach wraca na „stare śmieci” by spotkać się z ukochaną z młodości, o której nie mógł przestać myśleć….Faith jest już rozwódką i matką 10-letniej córki, prowadzi swój sklep i kocha ich rodzinne miasteczko. Czy cudownie świąteczne dni wymażą złe wspomnienia i okażą się czasem wybaczenia i miłości??
Zek i Zak to dwaj 6-letni bliźniacy, których wychowuje samotnie Mac… Ponieważ zbliża się kolejna gwiazda chłopcy wspaniałomyślnie rezygnują ze sporej listy prezentów w liście do mikołaja i proszą jedynie o dwa rowery oraz mamusię;PD, która koniecznie musi być blondynką, kochać psy i umieć piec ciasteczka. Ich nowa nauczycielka muzyki Nell wydaje się idealna do tego zadania…tylko co na to zapracowany tato?

Postanowiłam zaprezentować Wam tym razem typowy romans Nory Roberts. Są to dwie historie miłosne, przy których wzruszymy się, naśmiejemy co nie miara i odprężymy. Znacie kogoś kto lubi romanse? To idealny prezent dla takiej osoby np. na święta. „Jedyna Taka Noc” spełnia swoje zadanie czyli: bawi, cieszy i umila czas. Nie jest to zdecydowanie literatura ambitna, z głębokim przesłaniem, mnóstwem przenośni i prawd życiowych. To romans na zimowy wieczór z kubkiem kakao.
Jeśli planujecie rozpocząć swoją przygodę z Norą Roberts, a nie lubicie typowych romansów zdecydowanie polecam Wam zacząć od innych książek tej autorki np. „Mrocznych Tajemnic” , „Prawd i Zdrad” czy Trylogii Kręgu, które uwielbiam.
Jeśli kochacie romanse, szukacie czegoś odprężającego, nieskomplikowanego, lekkiego i zabawnego to lektura dla Was. To także lektura dla osób lubiących krótkie pozycje – po prostu dla nie mający czasu, a kochających czytać.
W obu historiach poznajemy świetne dzieciaki, których zachowanie rozśmieszy Nas do łez, a dorośli? To ludzie z krwi i kości, którzy tak jak każdy z Nas pragną miłości, bezpieczeństwa i rodziny. Jeśli ktoś mówi inaczej nie jestem w stanie mu uwierzyć… każdy z Nas pragnie akceptacji i kogoś kto będzie z nami i nie musi to być partner życiowy. I co o niej myślicie, ktoś się skusi??

| Inne powieści Nory Roberts na blogu |

Jedyna Taka Noc, Nora Roberts, Mira, Warszawa 2008, s.239
Dla zainteresowanych 18-10-2013 Wydawnictwo Mira wypuszcza wznowienie tej pozycji
Translate »