in Literatura faktu i biografie, Michael i Drew Heatley

Kings Of Leon: Sex On Fire – Michael i Drew Heatley

at
kings-of-leon-sex-on-fire-michael-i-drew-heatley
50f5a-kingsofleonKings of Leon to jeden z moich ulubionych amerykańskich zespołów. KoL: Sex on Fire to wielowątkowa biografia kwartetu z Tennessee. Ich życie, wzloty i upadki, zła i dobra sława od czasów, gdy byli lokalną grupą, pełną marzeń – grającą country.
Zespół składa się z: 3 braci i kuzyna. Chłopacy wychowywani byli w religijnej rodzinie. Wiecznie w podróży ze względu na pracę i misję ojca. Dopiero na początku istnienia grupy zaczęli poznawać rock and rolla. To nagłe otwarcie się na kulturę popularną zmieniło ich życie. W dzieciństwie nie oglądali telewizji i nie słuchali „grzesznej muzyki” – to był jeden z głównych powodów ich chęci wyszumienia się, gdy „otrzymali” upragnioną wolność.
„W przeszłości ludzie snuli cholernie dobre historie. Ten cały blues o miłości, stracie, morderstwie i religii…My też się tym zajmujemy, ale na innym poziomie. Jesteśmy młodym pokoleniem więc nasze spojrzenie jest zupełnie inne”s.51
KoL to indywidualności, które tworzą niezwykle barwną drużynę. Są zżyci, buńczuczni, buntowniczy i szaleni, co szczególnie widać w ich wczesnych kawałkach. W książce zauważamy jak dorastają. Jak zmienia się ich światopogląd i spojrzenie na sławę oraz showbiznes. Walczą o to, by w ich utworach znalazły się wszystkie aspekty życia. Ich dwie pierwsze płyty to obraz ich życia oraz uczuć jakie nimi targają. Ich największym marzeniem było znaleźć się na listach przebojów w USA po tym jak od samego początku podbijali Europę, która jak sami określają jest bardziej otwarta na nowe wyzwania muzyczne. Spełniło się ono przy Sex on Fire oraz Use Somebody. Chłopacy planują dalszy podbój świata, a ja osobiście trzymam za nich kciuki.
Kings Of Leon: Sex On Fire to pozycja przepięknie wydana z wkładką zdjęciową, podzielona na rozdziały i skomponowana w profesjonalny sposób. Polecam przeczytać fragment znajdujący się poniżej i wysłuchać piosenki, która przyniosła im upragnioną sławę.
Podsumowując to książka, w której Caleb, Jared, Matthew oraz Nathan Fallowillowie bardzo często wypowiadają się sami. Napisana w przyjemny sposób. Zawierająca wiele faktów, ciekawostek o nich samych i ich twórczości. Polecę ją ciekawskim, fanom zespołu i lubiącym typowe biografie.
Tytuł: Kings Of Leon: Sex On Fire
Autor: Michael i Drew Heatley
Data i miejsce wydania: 05-07-2013 
Wydawnictwo: WSQN
Ilość Stron: 288 (wkładka zdjęciowa)
Tagi: ,
Share:
Translate »