Archiwum Ksiażki MK Czytuje

Marzeniem każdego czytelnika….

 ….jest porządna i ogromna wręcz nie kończąca się biblioteczka. Mnie jako prawdziwej pożeracze książek marzy się pokój, w którym każda ściana od podłogi po sufit zapełniona jest książkami a na środku stoi l eżanka – obok barek i dobre oświetlenie;) Wersja rozbudowana zawiera stół do bilarda lub snookera ;DDDPP za bardzo się zapędziłam;P a raczej rozmarzyłam…ahhhhh……A Jakie są Wasze marzenie w tej kwestii?

3410c-zbiorksiazek4Tymczasem zaprezentuję Wam elementy mojej obecnej biblioteczki, którą zbieram już dobrych 14 lat…moim marzeniem na dziś jest uporządkowanie i skatalogowanie ich wszystkich;) Tylko wolę czytać niż porządkować, więc czasu zawsze jest mało….;) Teraz na wszystkich ciemnych półkach mam je poukładane tematycznie lub autorami, a ten jasny segment czeka, aż zakupię nowe półki i będę je mogła odpowiednio ugościć. O tym i nie tylko o tym już w piątek na Dyskusyje, a szaleć będzie Basia – zapraszamy do dyskusji;)

5d76f-zbiorksiazek3

523d9-zbiorksiazek7b3f5a-zbiorksiazeka6d76-zbiorksiazek2

Oczywiście moja kolekcja Nory – co prawda jeszcze nie mam wszystkich jej książek (brakuje mi ich jeszcze kilka z serii o Eve Dallas, serii „Zrodzone z …” oraz 2 z serii o Quinnach), ale czytałam każdą… To dość płodna pisarka ilością nadrabia poprzez harlequiny, które pisała na początku twórczości  i jest ich ok. 60 – przynajmniej tych, które znam;D… niech no tylko wyjdą wznowienia to od razu je złowię;PPP i będę mogła się pochwalić tym czego mi brak;)  Jestem bardzo dumna z tej kolekcji – szczególnie, że połowa z niej to używki i udało mi się je wyrwać za grosze;)

Jutro recenzja „Sfinksa” Grahama Mastertona, a w piątek „Ręka Mistrza” S. Kinga;) Mistrzowie Grozy Nadchodzą…
Translate »