międzynarodowy dzień mafii marcin brzostowski
Marcin Brzostowski MK Czytuje OkiemMK

Międzynarodowy Dzień Mafii – Marcin Brzostowski [patronat OkiemMK]

Czy Wy też czujecie wiosnę? U mnie 21*C i słoneczko, a na dokładkę świetna książka! Pełna czarnego humoru, ironii i sarkazmu. Marcin lubi pisać krótsze powieści, ma lekki styl i zawsze mnie zdumiewa to jak szybko mnie wciągają jego historie. Niektórzy mogą powiedzieć, że jego powieści są dziwaczne – dla mnie są unikalne i nietypowe, i przez to nigdy o nich nie zapominam. Niedługo podrzucę Wam obszerniejszą opinię o niej, a na razie zostawiam opis fabuły, fragment i informacje o innych jego książkach. Szczególnie zachęcam Was do sięgnięcia po „Zemstę kobiet”, jeśli „Międzynarodowy Dzień Mafii” Was zainteresował.

Międzynarodowy Dzień Mafii

O Fabule powieści Międzynarodowy Dzień Mafii

„Międzynarodowy Dzień Mafii” – to powieść (kryminał), której główny bohater, inspektor Franco Fog, znany z powieści „Zemsta kobiet”, ma za zadanie rozwiązać zagadkę dotyczącą tajemniczej śmierci gangstera, Szkarłatnego. W trakcie prowadzonego śledztwa wychodzi na jaw, że śmierć mafiosa to dopiero początek całej fali nieoczekiwanych zgonów spośród przedstawicieli przestępczego światka. Kiedy sprawa zostaje niemal rozwiązana, pan inspektor przekonuje się, że został wplątany w potężny spisek kobiet, głównie żon gangsterów, które zamierzają przejąć władzę od swoich mężów i nie tylko. Czym skończy się dla Franco Foga spotkanie z żądnymi władzy paniami, niech przekona się sam Czytelnik.

Międzynarodowy Dzień Mafii

 

Międzynarodowy Dzień Mafii [Marcin Brzostowski] - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE
WWW Autora | Słodka Bomba Silly | Zemsta kobiet | Złote spinki Jefreya BanksaWywiad z Marcinem Brzostowskim|Podpalę Wasze Serca|

Translate »