nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham
Ksiażki książki dla dzieci 0+ książki dla dzieci 6+ MK Czytuje

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham – Sam McBratney

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham – Sama McBratney’a urzekła mnie od pierwszych stron. Nie tylko ilustracjami i kreską Anity Jeram, które przywodzą mi na myśl opowieści z mojego dzieciństwa, ale i wzruszającą, i rozczulającą opowieścią o mocy uczuć i chęci pokazania jak bardzo kogoś kochamy.

Fabuła bez spoilerów

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham mimo, że nie zawiera wielu słów to są one bardzo ważne i trafne. Rozgrzewają serca, gdy czytamy jak Mały Brązowy Zając i Duży Brązowy Zając próbują zobrazować swoje uczucia. Jak próbują im nadać jakąś miarę. Nie jest to może długa opowieść, ale w niej liczy się przekaz. Ukazuje ona miłość, jakiej z pewnością każdy z nas pragnie w życiu.

nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham

Ilustracje

Co do ilustracji to jak pisałam i możecie zaobserwować na zdjęciach jest to kreska bardziej klasyczna, lekko angielska i przywołująca powieści, i książki dla dzieci z lat 90-tych. Oprawa książki jest twarda, a strony w środku są odrobinę grubsze i lekko połyskliwe.

Polecam

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham – Sama McBratney’a to książka dla każdego, kto chciałby powiedzieć „kocham Cię”, ale trudno mu to zobrazować. Miłości nie da się zmierzyć, ale bohaterowie tej opowieści próbują i wychodzi to naprawdę słodko. Polecam zainteresowanym.

Translate »