in Archiwum

Nowości na mojej półce – zakupy, prezenty i egzemplarze recenzenckie

at
nowosci-na-mojej-polce-zakupy-prezenty-i-egzemplarze-recenzenckie

Hej wszystkim!

Dziś chciałam Wam zaprezentować kilka nowości na mojej półce. Ilość książek w mojej domowej biblioteczce w zastraszającym tempie rośnie, a mnie cieszy ten widok. Zawsze się uśmiecham. Zapraszam do przeglądania zdjęć i komentowania.

Zarówno powieści Alice Miller jak i książka „Emocjonalne wampiry” (która już opuściła mój dom – czyta ją mama) zakupiłam z czystej ciekawości, którą wywołał artykuł na temat emocjonalnych wampirów. Zawsze interesowała mnie psychologia 😉 „W pułapce myśli” to także ciekawość oraz chęć sprawdzenia jak takie książki wyglądają.

najnowsze zakupy
najnowsze zakupy (2)

„Wojny grzechów” to książka dla męża, a „Osobliwy…” to powieść gorąco polecana przez Ewę Książkówkę – mam nadzieję, iż mnie nie zawiedzie;)

najnowsze zakupy (3)

najnowsze zakupy (4)

Kolejny stosik. „Arlina”, „Przejście A8” oraz „Afganistan…” otrzymałam od autorów. „Tessa…” trafiła do mnie od wydawnictwa, a „Rok szczurów” i „Zamiana” to prezent od brata

najnowsze zakupy (5)

„Milion małych kawałków” właśnie czytam. Ciężka, ale ciekawa lektura. Trylogia Niezgodna to prezent urodzinowy. A książki pod trylogią to wynik bezpłatnej wymiany książek – coś przyniosłam, coś zabrałam.

najnowsze zakupy (6)

OkiemMK.com #okiemmk #okiemmk_com
OkiemMK.com
#okiemmk #okiemmk_com

Pozostaje także „Chór zapomnianych głosów”, który kupiłam z czystej ciekawości, ponieważ nie znam tego autora. Poza tym z e-booków trafiły do mnie także: Marcin Ciszewski „Kruger”, Jarosław Prusiński „Sahi” oraz Marcin Brzostowski  „Mroczna tajemnica sierżant Adeli White”, „Wirujący sztylet hiszpańskiej kusicielki”.

I co znaleźliście coś dla siebie?

Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłego weekendu. Ja odpoczywam i jednocześnie przygotowuję się do pierwszych od kilku lat wakacji.

 

 

Share:
Translate »