in Książki, Podsumowania, Zapowiedzi

Nowości na mojej półce – zakupy, prezenty i egzemplarze recenzenckie

at
nowosci-na-mojej-polce-zakupy-prezenty-i-egzemplarze-recenzenckie

Hej wszystkim!

Dziś chciałam Wam zaprezentować kilka nowości na mojej półce. Ilość książek w mojej domowej biblioteczce w zastraszającym tempie rośnie, a mnie cieszy ten widok. Zawsze się uśmiecham. Zapraszam do przeglądania zdjęć i komentowania.

Zarówno powieści Alice Miller jak i książka „Emocjonalne wampiry” (która już opuściła mój dom – czyta ją mama) zakupiłam z czystej ciekawości, którą wywołał artykuł na temat emocjonalnych wampirów. Zawsze interesowała mnie psychologia 😉 „W pułapce myśli” to także ciekawość oraz chęć sprawdzenia jak takie książki wyglądają.

najnowsze zakupy
najnowsze zakupy (2)

„Wojny grzechów” to książka dla męża, a „Osobliwy…” to powieść gorąco polecana przez Ewę Książkówkę – mam nadzieję, iż mnie nie zawiedzie;)

najnowsze zakupy (3)

najnowsze zakupy (4)

Kolejny stosik. „Arlina”, „Przejście A8” oraz „Afganistan…” otrzymałam od autorów. „Tessa…” trafiła do mnie od wydawnictwa, a „Rok szczurów” i „Zamiana” to prezent od brata

najnowsze zakupy (5)

„Milion małych kawałków” właśnie czytam. Ciężka, ale ciekawa lektura. Trylogia Niezgodna to prezent urodzinowy. A książki pod trylogią to wynik bezpłatnej wymiany książek – coś przyniosłam, coś zabrałam.

najnowsze zakupy (6)

OkiemMK.com #okiemmk #okiemmk_com
OkiemMK.com
#okiemmk #okiemmk_com

Pozostaje także „Chór zapomnianych głosów”, który kupiłam z czystej ciekawości, ponieważ nie znam tego autora. Poza tym z e-booków trafiły do mnie także: Marcin Ciszewski „Kruger”, Jarosław Prusiński „Sahi” oraz Marcin Brzostowski  „Mroczna tajemnica sierżant Adeli White”, „Wirujący sztylet hiszpańskiej kusicielki”.

I co znaleźliście coś dla siebie?

Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłego weekendu. Ja odpoczywam i jednocześnie przygotowuję się do pierwszych od kilku lat wakacji.

 

 

Share:
 • Miziol Janek

  jak już wspominałam na Instagramie, ciekawi mnie Twoje zdanie o „Niezgodnej” 😉

 • Cudowny stosik. Obserwowałam już i podziwiałam na Instagramie, jak zamieszczałaś zdjecia 😉
  Sama się teraz do stosu szykuję, ale boję się zacząć układać książki, bo ostatni raz robiłam to jakieś pół roku temu i pewnie przerazi mnie ilość tytułów, które się u mnie pojawiły 😉 Normalnie tego nie dostrzegam, ale przy takim podsumowaniu szczęka opada 😉
  W każdym razie… przyjemnej lektury życzę 😉

 • martucha180

  „W pułapce myśli” mnie zaintrygowało.

 • Beti G.

  Ciekawią mnie te Emocjonalne wampiry, bardzo:) Niezgodna fajnie wydana, kiedyś widziałam w Empiku Opowieści z Narnii w jednym ogromnym tomie – żałuję, że nie kupiłam:(

 • Pani Lecter

  Chętnie przeczytałabym ”Znalezione, nie kradzione”, o ”Milion…” pisałam już na IG! 🙂

 • Wow! Imponujące stosisko! Życzę pasjonującej lektury 🙂

 • Afganistanu Ci najbardziej zazdroszczę, bo o Zdanowiczu dużo dobrego słyszałem. Czekam na opinię 😛

 • Ja jak zwykle jestem do tyłu, ponieważ nie znam książek (oprócz ,,Niezgodnej”). Tym bardziej czekam na recenzje! Miłego czytania!

 • monalisap

  To miłego czytania i udanych wakacji 🙂

 • Zazdroszczę w szczególności „Osobliwego…”. Widzę, że będzie co czytać 🙂

 • Thomas Hardy podobał mi się, kiedy go czytałam (jakieś dwa-trzy lata temu). Mam nadzieję, że i tobie przypadnie do gustu. Pewnie jeszcze do niego wrócę, jak będę starsza.
  A „Osobliwy dom pani Peregrine” swego czasu polecało wiele blogerek. Wtedy się nie skusiłam, może teraz sięgnę po tę książkę.
  Miłego czytania! 🙂

 • Czytałam kiedyś „Drugą planetę słońca OGG”. To stara, dobra fantastyka, polecam!

 • Widzę dla siebie „Znalezione nie kradzione” 🙂

 • Bacha85

  Dużo książków 🙂 Lubię to 🙂

 • Stosiska naprawdę zacne 🙂 Ponoć proza Olgi Gromyko jest dobra, ale sama jeszcze nie miałam okazji się z nią zapoznać 🙂 Poczekam Więc na Twoją opinię 🙂

Translate »