in Archiwum

Podsumowanie miesiąca lipca 2014 roku , wyniki Lipcowego rozdania Zgarnij książkę z półki oraz najbliższe plany czytelnicze

at
podsumowanie-miesiaca-lipca-2014-roku-wyniki-lipcowego-rozdania-zgarnij-ksiazke-z-polki-oraz-najblizsze-plany-czytelnicze
podsumowanie na okiemmkkom

Witajcie moi drodzy! Lipiec był dla mnie łaskawym miesiącem jeśli chodzi o czytanie, gorzej z blogowaniem. Zdecydowanie nie mam już czasu na bloga MK Gotuje, a to dlatego, iż żyję w ciągłym biegu. Myślę, o tym, aby przepisy pojawiały się na MK Czytuje. Gotuję sporo, ale nie mam już czasu, aby jeszcze pstrykać zdjęcia potraw. Z książką jest lepiej – mam wolną chwilę robię zdjęcia nawet 20 książek, a z jedzenie wiadomo ładnie wygląda świeżo po zrobieniu.  Poza tym wreszcie mogę zacząć się ruszać, więc odrobinę biegam, pływam, a poza tym uwielbiam siatkówkę plażową i kajaki, więc i je zaliczyłam, że tak powiem ;P Szykuję także niespodziankę dla moich wyzwaniowców! Ale, ale wracajmy do książek…W tym miesiącu przeczytałam sporo e-booków z racji wyjazdów „ku zdrowotności”. Poza tym było kilka pozycji, które po prostu mnie zachwyciły m.in. Pielgrzym!!! Zapraszam Was do poniższego podsumowania – wystarczy kliknąć na zdjęcie!, dyskusji oraz zgłaszania skarg, zażaleń;P i oczywiście własnych pomysłów czy rozwiązań…Wiem, że nie odwiedzam Was codziennie, ale przynajmniej raz na 1,5 tygodnia staram się nadrabiać zaległości i czytać posty wstecz, więc jeśli o kimś zapominam to przypominajcie się;)
Przejdźmy do tematu, który myślę, iż wielu z Was interesuje najbardziej;)) Czyli wygrani w lipcowym Zgarnij książkę z półki. 
Muszę się przyznać, iż pytania były świetne, a ja aż czuję wyrzuty sumienia, że tak wolno na nie odpowiadam, więc obiecuję, iż będę odpowiadać chociaż na pytania zwycięzców;) Sierpniowa odsłona Zgarnij książkę z półki pojawi się w granicach 2-3 sierpnia, gdyż zamierzam odwiedzić Woodstock! Aha i czekam, aż moi stali bywalcy będą się zgłaszać do konkursu-rozdawjki;)
Kurcze było tyle fajnych pytań, że postanowiłam, iż nagrodzę 3 osoby. Resztę proszę o wytrwałość i zapraszam do dalszej zabawy!
Aha jeśli znajdą się chętni na powieści Klątwa i Zło w odpowiedniej ilości to dodatkowo w miesiącu sierpniu rozdam je w osobnej rozdawajce – kto chętny?


 Wygrywają:
Kiti  – Głowa anioła 
nieidentyczna –  Kiedyś Cię odnajdę 
monalisap – Lasy w Płomieniach 

 

Share:
Translate »