Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut - Viola Urban
Ksiażki Kucharskie Kuchnia MK Czytuje MK Gotuje

Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut – Viola Urban

Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut – Violi Urban jest książką kucharską, co, do której mam mieszane uczucia. Nie zrozumcie mnie źle wykonana jest naprawdę starannie, o czym jeszcze za chwilę napiszę, same przepisy też są interesujące. Jednak książka ta ma dla mnie sporą wadę. Mieszkam na wsi. Do dużego miasta, w którym znajdę wiele zawartych w tej książce składników mam ponad 60 km, przez co jestem w stanie zrobić niewiele przepisów z tej publikacji. Ponadto spora ilość przepisów posiada drogie składniki jak np. wędzony łosoś, wędzone szynki czy świeże sezonowe warzywa i owoce, przez co uważam, że będzie to książka bardziej dla osób, które mogą sobie pozwolić by więcej wydawać na śniadania lub nie mają problemów z dostępnością składników.

Oprawa graficzna, wykonanie i język publikacji

Oprawa twarda, na 240 stronach znajdziecie ilustracje i przepisy oraz garść porad od dietetyka. Przepisy napisane są w prosty i przystępny sposób. Przy każdym daniu znajdziecie wartość odżywczą, porady #okiemdietetyka oraz informacje czy jest to przepis „bez glutenu, laktozy, jajek” czy przykładowo czy jest to danie wegańskie.

Podsumowanie

Książka jest naprawdę przepiękna i jestem pewna, że spodoba się wielu osobą. Ja sam jestem nią zachwycona, ale ze względu na powyższe argumenty niestety nie jest dla mnie „na teraz”. Będzie idealnym prezentem dla brata mieszkającego w Poznaniu, który uwielbiam kulinarne eksperymenty i zdrowo się odżywia.

 

Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut – Viola Urban
Format: 240x165mm
Liczba stron: 240
 Viola Urban, autorka bloga Okiemdietetyka.pl

Translate »