in Archiwum

Przypomnienie o konkursach, zapowiedzi blogowe oraz kilka informacji dotyczących strony

at
przypomnienie-o-konkursach-zapowiedzi-blogowe-oraz-kilka-informacji-dotyczacych-strony
Kochani jestem zabiegana. Wczoraj wróciłam do domu, po kilku dniach nieobecności i powoli wdrażam się w codzienny rytm. W pracy, jak co roku jestem wręcz rozrywana. Dlatego króciutko. Po pierwsze wybaczcie mi jeśli do Wam nie zajrzę i nie skomentuję postów o Targach w Krakowie! Ubolewam nad odległością i niemożliwością uczestniczenia w nich, dlatego się buntuję i nawet o nich nie czytam;P Co tam u Was słuchać? U mnie dzieje się dość sporo! Sami zobaczcie!

I. Oto pozycje, o których poczytacie w najbliższym czasie na MK Czytuje. Ukryte Skarby już zagościły na stronie. Reszta sukcesywnie, czyli jak czas na to pozwoli. Mniejszej Yrsy spodziewajcie się w kolejnej odsłonie Zgarnij książkę z półki;)
II. Przypominam o konkursie na FB [ post jest przypięty, więc nie musicie go szukać ] , w którym do wyboru jest Jaskiniowiec lub Bestia tutaj>> oraz Październikowa odsłona Zgarnij książkę z półki!
III. Postanowiłam objąć patronatem powieść „3 godziny”. Czemu? – zapraszam do lektury poniższego tekstu.

11 lat temu poznałam swojego obecnego męża w Internecie. Przez kompletny przypadek, jakieś zrządzenie losu i oczywiście znany osobom z mojego pokolenia komunikator „GG” spotkałam najlepszego przyjaciela, kochanka, wreszcie najważniejszego członka mojej obecnej rodziny. Moja własna historia oraz przekaz powieści „3 godziny” zachęciły mnie do sięgnięcia po tę książkę.

Główni bohaterowie tej historii to Laura i Witek – osoby, które poznały się poprzez portal randkowy i mimo wielu przeciwności losu, i złych doświadczeń postanowiły spróbować, zaryzykować – dać sobie szansę. Połączeni poprzez test doboru partnerów odkrywają, iż bardzo dużo ich łączy, jednak ich podróż dopiero się rozpoczęła. Zrozumienie dusz to nie wszystko, będą musieli zderzyć się nie tylko z własnymi obawami i lękami, ale i niechęcią najbliższych. Czy zawalczą o swoje i uzyskają akceptację? Czy zmienią swoje życie przezwyciężając konwenanse, utarte schematy?
3 godziny to swego rodzaju literatura faktu oraz poradnik, którą poprzez historię poznanej na portalu randkowym pary, ukazuje czytelnikowi jak ważne są dla nas miłość i akceptacja. Opowieść przedstawiona z perspektywy głównych bohaterów, opowiedziana ich słowami dodaje jej autentyczności i sprawia, iż chce się więcej. Fragmenty powieści są przyjemne w odbiorze i zachęcają, by poznać bohaterów bliżej – by dowiedzieć się więcej. Czyta się je w tempie ekspresowym. 
Powieść Eweliny Jasik i Adama Jakubiaka ukazuje Nam, iż miłość możemy spotkać na każdym rogu – wystarczy tylko odrobina odwagi. „3 godziny” to spojrzenia na związek i drogę ku niemu, oczyma obojga płci. Opowieść pełna realizmu i trudu jaki niesie ze sobą poznanie siebie oraz stworzenie wspólnego świata, który obciążony jest pewnymi naleciałościami, tradycjami i wiarą. To także swego rodzaju drogowskaz, który poprzez konkretne, praktyczne porady i wskazówki pozwoli czytelnikowi odrodzić się, i zacząć panować nad swoim życiem.
Myślę, że w dobie niegasnącego zainteresowania portalami randkowymi to pozycja, którą warto poznać, jeśli planujemy własną podróż w te rejony Internetu. Jako żywy przykład udanego wieloletniego związku zapoczątkowanego w Sieci uważam, że warto szukać własnej drogi ku szczęściu.
IV. Ponieważ nie ogarniam [ w takim stopniu jakbym chciała ] swoich blogów. Postanowiłam połączyć je w jeden. Jestem w trakcie tworzenia strony. Właśnie rozkminiam Joomle!, by stworzyć samemu wymarzony wygląd – zobaczymy ile mi to zajmie.  Niedługo zaprezentuję Wam stronę OkiemMK.com, na której znajdziecie i MK Czytuje, i MK Gotuje 😉 Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Buziaki dla Was i jak najcieplejszego dnia!
Share:
Translate »