in Konkursy

Rozdaję książki na nowy rok!

at
rozdaje-ksiazki-nowy

KREATYWNE ROZDANIE NA OKIEMMK.COM

 1. Organizatorem jest OkiemMK.com
 2. Nagrodą, w konkursie są 2 wybrane książki ze stosiku na zamieszczonym zdjęciu.
 3. W konkursie wygrywa min. 1 osoba. Jeśli do konkursu zgłosi się mniej niż 20 osób książki trafią do kolejnego rozdania. Jeśli zgłosi się więcej niż 50 osób wybiorę drugiego zwycięzcę.
 4. Konkurs trwa 29.12-19.01.18
 5. Wyniki ogłoszę pod tym postem oraz na Instastory i FB do tygodnia od zakończenia konkursu.
 6. Wszelkie udostępnienia w mediach społecznościowych, na blogach czy stronach WWW mile widziane.
 7.  Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj>>

Książki do wyboru:

Miłość zapisana w gwiazdach – Brad Kronen x 2
Nasze kochane święta – Iwona Poczopko
Topory i Sejmiraty – Radosław Lewandowski
Pocałunek Żelaza – Patricia Briggs
Ms. Manwhore – Katy Evans
W ogniu namiętności – Sylvia Day
Jak się zakochać w facecie, któy mieszka w krzakach – Emmy Abrahamson
Przerwana Lekcja Muzyki – Susanna Kaysen

nagrody

  Co trzeba zrobić by wygrać?

1. Należy zgłosić się pod tym postem i napisać, które dwie książki chcielibyście z tego stosiku wygrać. Mile widziane będą odpowiedzi dotyczące tego czemu chcecie je wygrać.

WAŻNE!  Jeśli zgłaszać się będą osoby anonimowe proszę o podanie imienia i/lub Nicka oraz obserwowanie bloga, gdybyście to Wy wygrali. Na adres do wysyłki czekam 4 dni. Potem losuję kolejną osobę.

Share:
 • Izabela Mainka (Miłość zapisana w gwiazdach, Ms.Manwhore). Iza otrzyma książkę z dodatkowego stoisku. Jest to podziękowanie za udzielanie się w mediach społecznościowych. Ta akcja nadal trwa, więc zachęcam wszystkich do brania w niej udziału.

  Agnieszka Szwenk (Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach)
  Hipijo(Przerwanej lekcji muzyki)

  Prosze o kontakt poprzez email: okiemmk.com lub wiadomość prywatną na FB. Na odzew czekam 5 dni. Jeśli ktoś się nie zgłosi wybiorę nastepną osobę.

  Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Widzę, że lubicie takie rozdania. Szykujcie się na kolejne. Tymczasem przypomniam o trwającym do 06.02 konkursie, w którym wygrywają 3 osoby. Zgłosiło się na razie mniej niż 10 osób, więc szanse są całkiem spore. http://okiemmk.com/konkurs-3-ksiazki-dla-dzieci-serii-art/

  Na dniach rozdanie z Trupem na plaży oraz książką Kuchnia polska, potem będzie konkurs z kryminałami 🙂

 • Kochani przepraszam za zwłokę jeśli chodzi o wyniki konkursu – spowodowała ją choroba! Już czytam wasze odpowiedzi i na pewno dwie książki wybrane przez siebie wygra jedna osoba, ale jeśli spodoba mi się więcej odpowiedzi 2 kolejne osoby będą mogły sobie wybrać po 1 książce z tych, które pozostaną do wyboru.

 • Bronisław B

  „Przerwana lekcja muzyki” i „Nasze kochane święta”. Książki o zaburzeniach psychicznych i szpitalach psychiatrycznych zawsze wstrząsają i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Podobno film „Przerwana lekcja muzyki” nie oddaje treści tej książki, tym bardziej warto ją przeczytać.

 • Agnieszka Zabielska

  Spośród wszystkich propozycji wybieram „Nasze kochane święta” i „Miłość zapisana w gwiazdach”.
  Pierwszą dlatego, że uwielbiam klimat świąt, czekam na te dni cały rok i za każdym razem jest mi niemożebnie smutno, że tak szybko mijają. Czasem jednak „oszukuję system” i przedłużam magię świąt oglądając filmy lub czytając książki o tematyce bożonarodzeniowej jeszcze jakiś czas później. To taki fortel, który pozwala przetrwać kolejne czekanie. A ta książka doskonale nadawałaby się do tego celu.

  Drugą wybieram dlatego, że po ostatnich perturbacjach w moim życiu średnio wierzę już w „miłość zapisaną w gwiazdach”, ale z drugiej strony trochę szkoda nie wierzyć. Biję się więc w tej materii z myślami, więc mam nadzieję, że jak poczytam o tym, że komuś się (chyba?) udało, to i ja się trochę podbuduję :).

  A obie wybieram dlatego, że po prostu lubię taki typ literatury i książki w tym klimacie pochłaniam czasem w dwie noce, skutkiem czego mam ciągły deficyt pozycji do czytania :).

 • Melisa

  Jeżeli trzeba wybrać dwie książki, to wskazuję „Przerwaną lekcję muzyki” i „Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach”, choć najbardziej zależy mi na tej pierwszej. Temat depresji jest mi bliski i wciąż poszukuję książek o niej traktujących, a na razie zdobyłam tylko „Lustrzany świat Melody Black” i poluję na „Prawdziwy koszmar” Ewy Łokuciejewskiej. Przymierzam się do ponownego obejrzenia po latach „Przerwanej lekcji muzyki”, bo wiem, że po pewnych wydarzeniach odbiorę go już inaczej niż kiedyś, ale przede wszystkim bardzo chciałabym zapoznać się z oryginalnymi wspomnieniami Susanny Kaysen, a nie tylko z ich filmową adaptacją…

 • Hipijo

  Moje oko jest zachwycone całym stosikiem. To chyba dlatego, że też jestem MK. Serce zabiło mi mocniej na widok „Przerwanej lekcji muzyki” – jestem przyszłym psychologiem, który w ferie zimowe zaczyna praktykę na oddziale psychiatrycznym, temat jest mi bliski i coś czuję, że pochłonęłabym tę pozycję od razu, bez opcji odciągnięcia mnie od niej. Drugi z moich wyborów to „Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach” – tytuł intrygujący, opis zaciekawił mnie jeszcze bardziej, a poza tym wyczuwam w tej książce idealną przyjaciółkę na samotny babski wieczór. Pozdrawiam, Marta Korona

 • Karolina J

  Chętnie przeczytałabym Miłość zapisana w gwiazdach. Od pewnego czasu moje zainteresowanie ezoteryką wzrosło, jednak nie interesują mnie horoskopy drukowane w czasopismach. Te czytam z przymrużeniem oka. Natomiast interesują mnie znaki zodiaku- konkretne cechy osobowości i ich wpływ na stosunki z innymi ludźmi. Drugą książką, którą chętnie bym przygarnęła, to Nasze kochane święta. Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia i chętnie wróciłabym do tego magicznego spędzonego czasu z rodziną.

 • gusia

  W ogniu namiętności – Sylvia Day, ponieważ czytałam już kilka książek tej autorki i tak bardzo przypadły mi do gustu, że chętnie przeczytam kolejną.
  Miłość zapisana w gwiazdach – Brad Kronen, nie słyszałam jeszcze o tej książce, ale tytuł zachęca do zajrzenia do niej.
  Uwielbiam książki o miłości, pełne romantyzmu, takie, które z przyjemnością można czytać w zimowe wieczory.

 • Iwona

  „Pocałunek żelaza”, „Nasze kochane święta”-czytam recenzję i opinie innych osób, te książki mają dość wysoką ocenę, lubię czytać książki pomagają mi się zrelaksować.
  Iwona Szewczyk

 • Paulina Stachyra

  Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach i Przerwana Lekcja Muzyki.

  Odnośnie do drugiej pozycji – oglądałam film, zachwycił mnie, ale jak wiadomo, rzadko zdarza się, by film był lepszy od książki. Chciałabym przeżyć tę historię raz jeszcze, w lepszym wydaniu.
  Pierwsza wybrana pozycja zaintrygowała mnie tytułem, a po przeczytaniu opisu książki, doszłam do wniosku, że warto dla kontrastu z Przerwaną lekcją muzyki przeczytać także coś tak lekkiego.

 • Martyna Ryfa

  Chętnie przygarnęłabym książki ”Miłość zapisana w gwiazdach” ,”Jak zakochać sie w facecie, ktory mieszka w krzakach’. Pierwszą książkę chciałabym przeczytać, ponieważ opowiadała mi o niej moja koleżanka, ze jest ciekawa i wciągająca, niestety w mojej miejskiej bibliotece bez skutku szukać takich powieści. Natomiast drugą ksiażką zainteresowałam sie ze względu na śmieszny tytuł.

 • Maciej Pęksa

  „Przerwana Lekcja Muzyki” i „Miłość zapisana w gwiazdach”

 • Krzysiek Gondek

  Nie znam tych tytułów ale bardzo bym chciał zrobić prezent na 40 urodziny żonie, więc może coś romantycznego.

 • Arleta Wojtanowska

  Miłość zapisana w gwiazdach – Brad Kronen Jak patrzę na okładkę tej książki, to mnie magnetyzuje, wręcz przyciąga i
  kusi, aż chce się ją mieć na własność. Wzięłabym ją do ręki, nalała
  całą wannę wody z pachnącą pianą, lampkę wina i zatapiałabym się w tej
  książce cała. Dla takiej książki trzeba stworzyć specjalny klimat, ja
  bym na pewno to zrobiła I książkę chcę mieć bo uwielbiam takie
  historie, zapowiada się bardzo, ale to bardzo ciekawie, a że książki są
  dla mnie jak balsam na duszę więc myślę, że ta powieść mnie uleczy.

 • Magda Solecka

  Pocałunek Żelaza – Patricia Briggs
  Ms. Manwhore – Katy Evans

  Nie osądzam książki po tytule, ale te intrygują mnie najbardziej <3

 • Ada Frąckowiak

  Bardzo chciałabym przeczytać:
  – Ms. Manwhore – Katy Evans (Od dawna planuję rozpocząć przygodę z literaturą Pani Evans, ponieważ uwielbiam literaturę dla kobiet, która ma w sobie odrobinę pikanterii).
  – W ogniu namiętności – Sylvia Day (Tak jak wspominałam wyżej, pikanteria i namiętność w literaturze, które pozwalają oderwać mi się od rzeczywistości, to ostatnio motyw, który bardzo lubię w książkach). 🙂

 • Katarzyna S

  Chciałabym spotkać się na „żywo” z książkami: „Nasze kochane święta”, bo lubię polskie autorki piszące niekonwencjonalnie oraz ” Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach”, bo po tytule odgaduję, że będzie to lektura łamiąca stereotypy i zapewne przedstawiająca wiele zabawnych perypetii podczas czytania

 • Aleksandra Wojtaszek

  Wybieram miłość zapisana w gwiazdach i przerwana lekcja muzyki. Bardzo mnie zaciekawiły. Zaczynam urlop a pokończyły mi się już książki.

 • Mateusz Wąsik

  „Wikingowie. Topory i sejmitary” Niezwykła saga o młodym Wikingu Oddim Asgotssonie. Jego niezwykłe przygody misternie przeplatają się z sagami o takich znanych wodzach ja Erick Zwycięski, Erick Ericsson, Olaf Olafson, Sygryda Storrada. Autor doskonale wplata fikcję literacką w tło historyczne. Jego wiedza na temat sag wikingów, sposobów ich walki i ogólnie historii Skandynawii budzi podziw. W ten sposób powstaje rewelacyjna trylogia historyczna. Wartością dodaną dla każdego tomu jest posłowie w którym autor krótko nakreśla tło historyczne wydarzeń i podaje ciekawe źródła, z których korzystał pisząc. znajdziemy też tam podręczny słownik zwrotów skandynawskich, ruskich, a nawet „indiańskich”. Panie Radosławie no już nie wiem, co pisać, żeby się nie powtarzać. Książki są genialnie fantastyczne. Jak Pan to robi, że tak porywa czytelnika? Już wiem. Pan po prostu pisze świetnie i ma taką wiedzę, że nie jeden historyk, by Panu pozazdrościł. Trzeci tom byłby ukoronowaniem sagi czytelniczej, którą zacząłem. Drugą książkę poproszę „Pocałunek Żelaza”. Nie da się ukryć- jestem fanem serii. Patricia Briggs jest po prostu mistrzynią urban fantasy. Mimo kiepskich początków i pierwszej książki ponoć tak złej, że prawie rzuciła pisanie, to dzięki serii o Mercedes Thomson zyskała wiernych fanów na całym świecie. Chętnie ją przeczytam.

 • Edyta Chmura

  „Nasze kochane święta”, bo zaczytuję się w sagach rodzinnych, czy tych wielotomowych, czy krótszych. Autorki nie miałam okazji poznać, będzie to zatem także okazja do powiększenia grona znajomych polskich autorek 🙂
  „Przerwana lekcja muzyki” – kiedyś oglądałam film, ale mówić szczerze, w ogóle nie pamiętam fabuły, chyba nawet nie za dobrze go zrozumiałam. Książki zawsze wygrywają w konkurencji z filmami, a ja bardzo lubię robić tego typu porównania 🙂

 • Maria Kasperczak

  Wybieram „Przerwana lekcja muzyki” i „Jak się zakochać w facecie który mieszkał w krzakach”. Gdzieś mi się te tytuły pozytywnie odbiły o uszy i chciałabym przeczytać 🍀

 • Roksana Wilk

  Chętnie przeczytałabym książki:
  -„Topory i Sejmiraty”, ponieważ interesuję się historią Wikingów oraz czytałam pierwszą i drugą część tej serii, więc przeczytanie trzeciej części byłoby pięknym dopełnieniem
  -„Pocałunek żelaza” – uwielbiam zanurzać się w fantastycznym świecie i zapominać o przyziemnych sprawach 🙂

 • Kasia Wierzba

  Miłość zapisana w gwiazdach – Brad Kronen x 2 POPROSZĘ 😉 czytałam bardzo dobre recenzje i chcę się osobiście przekonać czy są takie świetne 🙂

 • Angelika EM

  Bardzo chciałabym przeczytać „Ms. Manwhore” oraz „Miłość zapisana w Gwiazdach” 🙂 Uwielbiam książki Katy Evans, dwie poprzednie części przeczytałam, wręcz pochłonęłam, a druga książka bardzo mnie zaciekawiła 🙂

 • Gosiaczek

  „Nasze kochane święta” oraz „Przerwana lekcja muzyki” 🙂
  Właśnie skończył się świąteczny czas, a ja go uwielbiam więc chętnie do niego wrócę 🙂
  Natomiast „Przerwana lekcja muzyki” kusi mnie już nie od dziś i mam ogromną nadzieję, że wyląduje u mnie i będę miała okazję ją przeczytać 🙂

 • Marta

  To ja wybieram: „W ogniu namiętności” – Sylvia Day; „Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach” – Emmy Abrahamson.

 • Joanna Stawiszyńska

  Wybieram „Nasze kochane święta” i „Przerwaną lekcję muzyki” 😉

 • Dorota Włodarczak

  „Miłość zapisana w gwiazdach” oraz „W ogniu namiętności” 😀 wszystko co z miłością chętnie przeczytam.

 • Chciałabym „Przerwaną lekcję muzyki” i „Miłość zapisana w gwiazdach” 🙂

 • Kasia Kamocka

  Proszę o Katy Evans i Sylvie Day, ponieważ są to książki, które sprawiają, że odrywam się od codzienności i zanurzam w świat pełen namiętności.

 • Aniela M

  Moje książkowe wybory to:
  „Przerwaną lekcję muzyki” Susanny Kaysen oraz
  „Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach” Emmy Abrahamson

  – zupełnie przypadkowo obie wybrane lektury zostały napisane przez kobiety, ale ostatnio (jak zauważyłam) wybieram ks. zawierające
  sporą dawkę kobiecego pierwiastka – pisaną przez kobiety mądre, wrażliwe, uważne – z bezcennym doświadczeniem życiowym oraz ciekawością świata i drugiego człowieka, z PASJĄ i umiejętnością dzielenia się tymi darami z innymi. A takimi jawią się obie autorki.
  W przypadku „Przerwanej lektury” – to też chęć powrotu do wzruszeń i refleksji sprzed lat – spotkanie się ze samamą sobą, która z przejęciem pochłaniała kolejne kartki, sprawdzenie czy i na ile zmieniłam swoje spostzreganie przedstawionego na nich świata, czy i jak zmieniła się moja osobista def. normy, normalności …
  Druga książka…Jak się nie zatrzymać z uśmiechem na twarzy przy TAKIM tytule, jak nie ulec ciekawości podejrzenia kryjącego się za nim mezaliansu zupełnie odmiennych (?? czy na pewno) światów… czy pokusie zmierzenia się z siłą swoich stereotypów…

  To też ten typ literatury, którą z kolei ja chętnie dzielę z mamą i córką, by potem wymieniać z nią uzyskany podczas lektury bagaż emocji i wzruszeń, przeżyć i refleksji

 • Bożena Trawa

  Miłość zapisana w gwiazdach i Przerwana lekcja muzyki
  Dużo o nich słyszałam a nie miałam okazji przeczytać więc z ogromną przyjemnością biorę udział

 • Sylwia Waligóra

  „Przerwana lekcja muzyki” to lektura przeze mnie wymarzona, ponieważ
  popełniłam błąd i obejrzałam film przed przeczytaniem książki, a teraz czuję ogromny niedosyt – żadna ekranizacja nie jest w stanie oddać głębi zawartej w fabule.
  Ms. Manwhore, ponieważ „zachciewa” mi się jej od bardzo dawna – dla emocji, dla odprężenia, dla hmmm wytchnienia.

 • Joanna Rutkowska

  Wybieram „Przerwaną lekcję muzyki”, i „manwhore” 🙂 Tym razem dla odmiany cieńsze książki 😉 ;-))))

 • Monika prokopiuk

  Wybieram Miłość zapisana w gwiazdach i Pocałunek Żelaza ♥️ponieważ pierwszej jestem ciekawa 🤔a drugą dlatego że brakuje mi trzeciego tomu w mojej biblioteczce 😀😁

 • Ewelina Łukawska

  Poproszę Ms. Manwhore – Katy Evans i
  W ogniu namiętności – Sylvia Day. Mam chrapkę na mocne i pikantne historię i podejrzewam, że te dwie pozycje spełnią moją zachciankę i mnie zaspokoją. Oczywiście czytelniczo!;)

 • Dorota Falęcka

  Wybrałabym „Miłość zapisaną w gwiazdach” oraz ” Nasze kochane święta”. Moje dzieci mają ferie zimowe w drugiej połowie stycznia, więc będę miała więcej czasu na czytanie, z przyjemnością przeczytałabym te pozycje 🙂

 • Justyna Uszyńska

  Przerwana Lekcja Muzyki – Susanna Kaysen – chciałabym ją przeczytać… Jak się zakochać w facecie, któy mieszka w krzakach – Emmy Abrahamson – intrygujący tytuł… 🙂

 • Sylwia Kobylińska

  Poproszę Przerwaną lekcję muzyki oraz Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach 🙂

 • Ewelina Eweluśka

  Poproszę:Ms. Manwhore – Katy Evans
  W ogniu namiętności – Sylvia Day
  Po prostu lubię tenogień i tę moc zapisana na kartach powiesci ^_^

 • Zgłaszamy się.

  Wybieramy książki:
  Nasze kochane święta – Iwona Poczopko
  Przerwana Lekcja Muzyki – Susanna Kaysen

  Chciałybyśmy wygrać akurat te, gdyż co nieco obiło nam się o nich o uszy, a jeszcze nie miałyśmy okazji się z nimi zapoznać.

 • Edyta Synyszyn

  Wybieram książki”Pocałunek żelaza” i „W ogniu namiętności”. Jestem osobą dość romantyczną i książki te sprawiły by mi wielką radość i ciekawe spędzenie wieczorów z dobrą lekturą. Zacząć nowy rok od wygranej to moje noworoczne postanowienie. Może jedno uda mi się spełnić hihi

 • Agnieszka Szwenk

  Poproszę „Jak się zakochać w facecie, który mieszka w krzakach” i „Nasze kochane święta”
  Powodów dlaczego do mnie mają ea książki trafić jest cały alfabet
  A… Akurat mam miejsce na półce
  B… Będę się świetnie bawić czytając
  C… Chcę je bardzo
  D… Dobra książka jest jak skarb
  E… Ewidentnie mi one pasują
  F… Fajnie jest mieć nowe książki
  G… Godzinami je będę czytać
  H… Hakami je zabezpiecze, żeby nikt ich nie zwinął
  I… Idealnie one pasują do innych moich książek
  J… Już nie będę się nudzić
  K… Kocham książki, bardziej niż ludzi
  L… Lubię leniuchować z książką
  M… Mąż będzie miał spokój od wrednej żony
  N… Nowe książki to jest największy skarb
  O… Okładki są zniewalające
  P… Poproszę je ładnie
  R… Robię sobie nadzieję na wygraną
  S… Sąsiad będzie mi zazdrościł
  T… Teraz albo nigdy
  U… Uwielbiam takie książki
  W… Wiem że to jest coś dla mnie 🙂
  Z… Za nic ich nie oddam

 • Wlodek Piasecki

  Powalcze o MIŁOŚĆ zapisana w gwiazdach oraz Nasze kochane święta ponieważ jestem ROMANTYKIEM i lubię ten rodzaj literatury . Przekonała mnie do książek moja druga żona Marta i teraz oboje rozczytujemy się . Zresztą moja i żony miłość prawdopodobnie była w gwiazdach zapisana a dobry Bóg postawił nas na swojej drodze , wujaszek Google nas zapoznał że sobą i przez 4 lata małżeństwa mamy wspólne , cudowne , nasze kochane święta podczas których czytamy , czytamy a motyle fruwają w naszych brzuchach i niech tak zostanie do końca naszych dni .

 • Izabela Mainka

  Tak się dowiedziałam przed chil paroma,
  Że tutaj jest konkurs z książkami sztuk dwoma.
  Jakby tego mogło być komuś jeszcze mało,
  Zaznaczono by nagrody samemu się wybierało.

  Mnie przyciąga miłość co w gwiazdach jest zapisana.
  O niej to ja marzę od wieczoru aż do rana.
  Czemu tylko wtedy, ktoś by mógł zapytać,
  Bo ja tylko wtedy do niej mogę wzdychać.

  Z drugą książką problem mam ito niemały,
  Bo każdy mój wybór może być wspaniały.
  Lecz tylko jedną książę wybrać w końcu muszę,
  Więc chyba na Katy Evans się jednak skuszę.

  Teraz tylko czekać zostaje cierpliwie,
  Aż konkurs nam Marta rozstrzygnie uczciwie.
  Szczęścia sobie życzę i wam powodzenia.
  A temu kto wygra- z książek zadowolenia.

 • Camillo Gusto

  Przerwana lekcja muzyki. jest na samym spodzie, przytłoczona problemami z książek powyżej 🙁

 • Anna Ostapiuk

  Witam Panią. Z chęcią przeczytałabym książkę Sylvia Day – W ogniu namiętności ponieważ czytałam już jej książki, a tej pozycji jeszcze nie. Również z chęcią przeczytałabym książkę Iwony Poczopko – Nasze kochane święta gdyż będąc jeszcze w świątecznym nastroju czytałoby się fajnie 😉 Pozdrawiam 😉

Translate »