Gry i zabawy dla dzieci Ksiażki książki dla dzieci 0+ książki dla dzieci 6+ MK Czytuje

Seria: Klasyka Disney’a, czyli wspólne czytanie z córką i powrót do dzieciństwa!

Uwielbiam klasykę Disneya. Oglądałam i czytałam ją z rodzicami i młodszym rodzeństwem, a teraz czytam i oglądam ją z córką i mężem. Dla Mii to coś całkiem nowego! Dla mnie  to powrót do dzieciństwa! Właśnie powstała całkiem nowa seria książek sięgająca do korzeni tych opowieści i animacji. W tej chwili dostępne są tylko Bambi i Pinokio, ale jak możecie zobaczyć na poniżej grafice będzie ich więcej.

Dla mnie są one tym bardziej cenne, że mogę dzielić ulubione opowieści z przeszłości ze swoim dzieckiem. Czytając je nie tylko – podziwiamy ilustracje i zdobienia w klasycznym stylu oraz historie, ale i opowiadam Mii anegdoty dotyczące poszczególnych bajek. A są one cenne nie tylko ze względu na wartości wizualne, ale przykładowo Pinokio jest opowieścią, która przekazuje wiele istotnych wartości. Mia jako 4 latka już całkiem sporo rozumie, a dla mnie jest to ogromna frajda, gdy mogą z nią czytać czy przeżywać te opowieści. Polecam je Wam gorąco, gdyż są naprawdę w piękny, klasyczny sposób wydane. Do tego twarda oprawa i lekko chropowate, grubsze kartki powodują, że te publikacje pozostaną z czytelnikiem na dłużej.

Idealny prezent na Dzień Dziecka, różnego rodzaju święta czy rozpoczęcie roku szkolnego. Myślę, że sprawdzą się także świetnie u dzieciaków, które czytają już pierwsze samodzielne książki, choć czytanie z kimś bliskim sprawia według mnie większą radość!

disney

Translate »