in Imprezy, Informacyjnie

Spotkania z autorką Hanną Cygler

at
spotkania-z-autorka-hanna-cygler

1 marca do księgarń trafi  nowa powieść Hanny Cygler „ Za cudze grzechy”. To kontynuacja książki „ W cudzym domu”. Prawdziwie europejska podróż pełna namiętności.

Za cudze grzechy miniKontynuacja  powieści „W cudzym domu” to prawdziwie europejska, pełna przygód podróż. Los nikogo nie oszczędza. Rozalia skazana jest na rodzinny areszt w Krakowie, Luiza i Joachim próbują dotrzeć do Ameryki przez Paryż. Pozostali zniknęli – czyżby bez śladu? Spiski, terroryści, wybuchające bomby i namiętności nie pozwalają bohaterom cieszyć się spokojem. Nie znajdują go nawet we własnym domu. I za co to wszystko?

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet). Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany, W cudzym domu, Kolor bursztynu, Grecka mozaika, Głowa anioła, Dwie głowy anioła, Czas zamknięty, Pokonani oraz Złodziejki czasu.

Spotkania z autorką organizowane są:

– 6 marca, godz.16.00,  Empik w Galerii Bałtyckiej, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 141

– 7 marca, godz.14.00, Dom Książki w Elblągu , Al. Grunwaldzka 27

– 8 marca, godz. 14.00, Dom Książki  w Kościerzynie, Rynek 14

Tagi:
Share:
Translate »