Archiwum Ksiażki MK Czytuje

Wakacje z książka czyli co teraz czytam. Stosiki 1.

21 czerwca moje imieniny i pierwszy dzień lata z tej okazji oczywiście dokonałam zakupu książek, a że rzadko ostatnio mam czas na wyjazdy do miasta – byłam w księgarni, antykwariacie i bibliotece. Idealny trójkąt dla maniaka książkowego, a co lepsze tylko jedną z tych książek czytałam…;D Zaczynam więc wakacje z książką…będą recenzje i artykuły dla was, a ja będę miała z czytaniem i pisaniem kupę zabawy. Oto moje stosiki na najbliższe 30 dni…Pozdrawiam ciepło!

stosik biblioteczny


 Z biblioteki Wypożyczyłam „Tao Kubusia Puchatka”, „Oskar i Pani Róża” oraz „.com Tajemnica Internetu”.  O dwóch pierwszych sporo dobrego słyszałam i jeśli mi się spodobają to zakupię je. 3 pozycja zaintrygowała mnie jak psychologiczny thriller, który podobno jest jedną z tych książek, po których przeczytaniu na zawsze zmienia się postrzeganie świata.Zobaczymy…;)

stosik z antykwariatu

W Antykwariacie zakupiłam „Miasto Kości”, „Błękitnokrwistych” oraz „Interświat”. Miasto Kości czytałam i dość mi się podobało, była okazja, więc zakupiłam. Na Błękitnokrwistych namawiała mnie córka koleżanki, a Interświat to kolejna książka Neil’a, więc Ci co mnie troszkę znają wiedzą że kocham jego twórczość.

stosik z księgarni

W księgarni zakupiłam Murakami: ” Na południe od granicy, na zachód od słońca” oraz tomy sagi King’a na czele z „Mroczną wieżą”. Pierwsza pozycja to podobno rewelacyjny łzawiec z historią miłosną, a o Kingu i jego sadze nie muszę wspominać. Tę sagę porównują do Władcy Pierścieni…dla mnie z opisu to po prostu kawał dobrej fantastyki;) Od dawna chciałam ją zakupić. 4 tomy z 8-miu na mnie czekają;)
Tak, więc mam romanse, łzawce, fantastykę, thriller, SiFi i paranormal. Motto na dziś: Eklektyczność to podstawa!! Co polecicie mi na początek??

Translate »