in Archiwum

Wyzwanie biblioteczne, w całkiem nowej odsłonie – III Warianty

at
wyzwanie-biblioteczne-w-calkiem-nowej-odslonie-iii-warianty

Tak jak zapowiadałam Wyzwanie biblioteczne ruszyło i możecie się do niego zapisać w każdej chwili. Macie do wyboru III Warianty, a w jednym z nich poziomy.

wyzwaniebiblioteczne2015mini

I Wariant

Wersja Wyzwania z poprzedniego roku. Jedynym warunkiem jest to, aby książka była wypożyczona z biblioteki, wypożyczalni lub innych tego typu form. Jeśli osiągniecie dany poziom możecie go zmienić i próbować zdobyć kolejny.
II Wariant
 Zgłaszacie i czytacie książki z waszej domowej biblioteczki. Jedynym warunkiem jest to, aby została zakupiona/otrzymana/wygrana w 2014 roku lub wcześniej. Wyzwanie ma Nas zachęcić do zakupionych czy polecanych książek, które już posiadamy w swoich biblioteczkach.
III Wariant
Tworzycie listę Must Read (muszę przeczytać) na 2015 rok. Zgłaszacie ją i podsyłacie linki lub informacje, iż daną książkę przeczytaliście. Książki mogą być zakupione, wypożyczone, pożyczone lub już posiadane – nie mogą być to jednak egzemplarze recenzenckie. Wyzwanie podobnie jak Wariant II ma Nas zachęcić czytania do zakupionych czy polecanych książek, które już posiadamy w swoich biblioteczkach lub nie mamy czasu po nie sięgnąć.
Przewiduję także (podobnie jak dla osób biorących udział w 2014 roku) nagrody.  Zapraszam wszystkich do zabawy.

Link do wyzwania>>

Przypominam także o II pozostałych wyzwaniach, które cały czas funkcjonują na stronie:

Czytamy Norę Roberts >>

Czytamy Polecane Książki >>

Share:
Translate »