[stosik] Nowości na mojej półce
Dziś o nowościach na moich półkach. Miałam dwa miesiące posuchy, ale ostatnio troszkę nadrabiam 😉



Na koniec zestaw, który kupiłam w ten weekend. Prawdziwe perełki swoją drogą odwiedziłam kilka sieci typu Matras, ale i zwykłe księgarnie i znowu nie było tego czego szukam i jak tu później nie korzystać z zakupów w Internecie?
Jak widać uzupełniałam braki jeśli chodzi o Norę R., Złodzieja Dusz jestem ciekawa od jakiegoś czasu, a Bukowskiego kupiłam dla siostry, ale pewnie z ciekawości i ja przeczytam.
Czy coś mi polecacie? Czytaliście coś? Podobno Bukowski jest bardzo kontrowersyjny i albo się go lubi, albo nie.
P.S. W planach na najbliższe dni jest jedna recenzja, przepis na prostą i intensywną w smaku zupę z suszonych grzybów leśnych, post o gadżetach ciążowych oraz post fotograficzny mojej aktualnej biblioteczki. Zapraszam serdecznie.
P.S. 2 Jak widzicie wracam powoli do mediów społecznościowych, najwięcej odnajdziecie mnie na Instagramie>> oraz blogowym FB>> i Grupie na FB Nora Roberts Polska>>, do której serdecznie zapraszam fanów i osoby zainteresowane tą autorką. Wracam także do przeglądania blogów, powolutku będę zaglądać do każdego z mojej listy>> Kogo nie mam niech daje znać 😉