Disney. Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw
dziecko Gry i zabawy dla dzieci Ksiażki książki dla dzieci 0+ książki dla dzieci 6+ MK Czytuje

Disney. Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw

Disney. Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw to 22 stronicowa książka o grubych, wytrzymałych i kartonowych stronach. Przepiękna kolorystyka i motywy. To nie tylko labirynty inspirowane lubionymi filmami marki Disney, ale i gra szukaj i znajdź. Labirynty znajdują się na dwóch stronach, a na brzegu strony znajduje się lupka i kilka wybranych elementów z mapy-labiryntu, które trzeba znaleźć, więc dziecko uczy się spostrzegawczości. To naprawdę świetne ćwiczenie. Mia ma 4 latka i bez problemu rozwiązuje i labirynty i poszukiwanie konkretnych elementów z danej strony, ale myślę, że i 6 latki będą z niej zadowolone. Znajdziecie w niej „planszo-labirynty”: Mała Syrenka, Alladyn, 101 Dalmatyńczyków, Królewna Śnieżka, Pinokio, Dumbo, Alicja, Piotruś Pan, Księga Dżungli oraz Król Lew. Polecam gorąco.

Opis wydawcy:
Disney. Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw to wyjątkowa książka, która zabierze młodego czytelnika do świata klasycznych filmów Disneya. To propozycja dla kilkuletnich miłośników Króla Lwa, Piotrusia Pana, Alicji w Krainie Czarów, Dumbo czy 101 dalmatyńczyków, którzy chcieliby na chwilę stać się młodymi detektywami i pomóc ulubionym bohaterom odnaleźć drogę do celu. W książce znajduje się bowiem dziesięć pięknie ilustrowanych map – każda z innego filmu – a na każdej z nich inny niesamowity labirynt do pokonania. Dodatkowo wszystkie mapy zawierają dziesięć ukrytych lokacji do odnalezienia.
Disney. Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw to pozycja, dzięki której dziecko uczy się logicznego myślenia oraz ćwiczy spostrzegawczość. Ta książka to wiele godzin zabawy, do której ciągle chce się wracać, bo nigdy się nie nudzi. A dzięki kartonowym kartkom książka będzie cieszyć młodych czytelników naprawdę długo.”

Disney. Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw
Wydanie: 2020
Seria/cykl: MAPY I LABIRYNTY. ZAKRĘCONA KSIĘGA ZABAW
Autor: zbiorowe opracowanie
Typ oprawy: kartonowa
Liczba stron: 22
Wymiary: 21.0×28.5cm

Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw

Jest także dostępna wersja tej książeczki: Pixar.Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw
Translate »