muminki szukaj i znajdź
dziecko Gry i zabawy dla dzieci Ksiażki książki dla dzieci 0+ książki dla dzieci 6+ MK Czytuje

Muminki w lesie oraz Muminki i morze – książeczki szukaj i znajdź

Przepięknie wydane książki z serii „szukaj i znajdź” stworzone w świecie Muminków. Razem z nimi przeżywamy przygody nad morzem i w lesie. Twarde, wytrzymałe i kolorowe strony. Dobrze znana muminkowa kreska oraz typ rysunków. Idealne już nawet dla 3-latków. Na każdej stronie znajdziecie tekst i kilka przedmiotów, które należy znaleźć na obrazkach. Polecam gorąco Muminki w lesie oraz Muminki i morze – książeczki szukaj i znajdź! Nie dość, że ćwiczy się spostrzegawczość to jeszcze łączy się zabawę z nauką.

Opis wydawcy:
——-
Czas spędzony z Muminkami to zawsze dobra zabawa! Tym razem pełne pomysłów trolle wybierają się nad morze. Muminek, Panna Migotka, Mała Mi, Ryjek, Mamusia i Tatuś Muminka postanowili popłynąć na wycieczkę do latarni morskiej.
Szukaj i znajdź to książka, którą młody czytelnik może przeglądać bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych ilustracjach elementy wskazane w poleceniach. To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem!
——–
Czas spędzony z Muminkami to zawsze dobra zabawa! Tym razem pełne pomysłów trolle szykują się na wycieczkę. Muminek, Panna Migotka, Mała Mi, Mamusia i Tatuś Muminka pakują potrzebne rzeczy i wybierają się do lasu. Szukaj i znajdź to książka, którą młody czytelnik może przeglądać bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych ilustracjach elementy wskazane w poleceniach.
To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem!

muminki szukaj i znajdź

Muminki w lesie. Szukaj i znajdź oraz Muminki i morze. Szukaj i znajdź
Wydanie: 2020
Seria/cykl: SZUKAJ I ZNAJDŹ
Autor: Katariina Heilala, Päivi Arenius
Ilustrator: Päivi Arenius
Tłumacz: Izabela Karpiszuk
Typ oprawy: kartonowa
Data premiery: 17.06.2020
Liczba stron: 22
Wymiary: 21.0×28.5cm
Translate »