Archiwum Ksiażki MK Czytuje

Konkurs – do wygrania dwa egzemplarze powieści U progu zagłady.

Witajcie jakiś czas temu obiecałam konkurs i oto on. Zainteresowanych książką zapraszam także do recenzji Uważam, że ta pozycja jest godna uwagi szczególnie, gdy lubicie powieści sensacyjne z wątkami szpiegowskimi, zamachami i tajemnicami. Nie przedłużając zapraszam do zerknięcia na regulamin konkursu oraz zadanie, które Was czeka.
Regulamin:
 
1. Organizatorem konkursu jest blog MK Czytuje, a fundatorem nagród Wydawnictwo Znak
2. Biorąc udział w konkursie wyrażacie zgodę na podanie Waszych danych adresowych Wydawnictwu Znak, które prześle Wam nagrody.
3. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarze powieści U progu zagłady.
4. Konkurs trwa od 05-07-2014 do 20-07-2014 roku do godziny 23:59.
5. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie:
Jaka piosenka – podaj tytuł i wykonawcę – znalazła się w powieści? Jest to utwór bezpośrednio nawiązujący do tytułu książki. 
Podpowiedź znajduje się w recenzji powieści na blogu 
6. Spośród dobrych odpowiedzi zostaną wybrane dwie osoby, które mają 7 dni na podanie adresu do wysyłki. Osoby, które nie są stałymi bywalcami bloga proszę o podanie e-maila w celu kontaktu w sprawie ewentualnej wygranej;) 
7. Nagroda będzie wysyłana tylko na adres, na terenie Polski.
8. Nie jest to konieczne, ale zapraszam do rozprzestrzenienia posta – na blogach czy kanałach społecznościowych oraz polubienia stron bloga oraz Wydawnictwa Znak. Będzie mi, także miło jeśli banerek znajdzie się na Waszych blogach i stronach.
 
Powodzenia! 
 
             Spodobał Ci się post? Pomógł Ci? Polub go i udostępnij znajomym. 
Translate »