in Archiwum

Nowości w biblioteczce MK Czytuje oraz przypomnienie o konkursach…

at
nowosci-w-biblioteczce-mk-czytuje-oraz-przypomnienie-o-konkursach
Zapraszam Was na porcję foto-nowości, które trafiły do mnie w ostatnich tygodniach. Poza tym będzie mała zapowiedź nowego cyklu na blogu oraz przypomnienie o dwóch konkursach. Zdałam sobie sprawę, że na moich półkach coraz bardziej piętrzą się nieprzeczytane książki, które kupuje co miesiąc, postanowiłam więc ograniczyć ilość egzemplarzy recenzenckich i odkurzyć półki. Czeka na mnie sporo fantastyki, kryminału i polskich pisarzy.
Aby nie być gołosłowną, przypominam o rozdawajce rozgrywającej się na fanpage’u Gotuj i Czytaj z MK, w którym do wyboru macie Jaskiniowca lub Bestię. Zainteresowanych zapraszam tutaj>>
Zgarnij książkę z półki>> także doczekało się kilku nowych pozycji. Wybieracie teraz z ponad 40 pozycji. Kilka książek jest w pakietach po dwie. Zapraszam do rozdania październikowego. 
Na koniec informacja o nowej serii na blogu: „Time for me! Balsam dla duszy i ciała”. Ostatnimi czasy muszę się faszerować sporą ilością leków przez co sporo kosmetyków czy żywności zaczęło mnie uczulać. Odkryłam kilka 100% naturalnych i antyalergicznych produktów za grosze, i zamierzam podzielić się swoimi doświadczeniami z Wami. Zaznaczam, nie będą to posty sponsorowane. Zapraszam do dyskusji oraz przejrzenia poniższych zdjęć.
Lewy górny róg to paczuszka z listem i pięknymi dodatkami, które otrzymałam od Edyty z Zapisem spod poduszki, z którą się „penfrenduje” 😀
Tysiąc Imion jest rewelacyjne i gości od kilku dni w mojej torebce. Czytam kiedy mogę. Żeby tylko jeszcze był na to czas ;/
Złodziej kości oraz Niechciani – przeczytane, więc w ciągu tygodnia ukażą się recenzje.
Bestia, Wzorzec zbrodni oraz r e w e l a c y j n a Ewangelia Krwi są już na stronie, więc zapraszam;)
Te paczuszki-niespodzianki trafiły do mnie w poniedziałek. Moja radość i zdziwienie bezcenne! Zakładki przywiozła mi mama z Włoszech. Od Wydawnictwa SQN dostałam niespodziewanie książkę oraz gadżety #endgame. Pakiecik w lewym górnym rogu otrzymałam od K.S. Rutkowskiego – autora opowiadań W niewoli seksu Dziękuję!
Niedawno w znanej sieciówce była promocja 3 książki w cenie 2, i tam kupiłam sobie sporo perełek: King, Palmer, Child, Koben, Sparks oraz Kernick. Znowu do innej sieciówki wybrałam się po Wojny Grzechu dla męża, ale z powodu tej samej promocji kupiłam mu jeszcze: Zbrodnie wojenne, a sobie Grę o tron. Na koniec prawdziwa bomba – Złodzieja dłoni kupiłam za 19 zł na stacji benzynowej, przy okazji tankowania. Szok!
Świadomość , Darkańskie Opowieści oraz Fabrykę wtórów otrzymałam od autorów. Wiking. Dziecko Odyna oraz W proch się obrócisz – czekają na swoją kolej. Tylko On – przeczytana i muszę przyznać, że tak jak, seria Dotyk Cross’a oraz Strażnicy Snów nie za bardzo przypadły mi do gustu, tak ten romans erotyczny był świetny.
Mąż zakupił nowy telefon, a ja nie mogę przestać bawić się edytorem zdjęć! 😛 Dlatego wrzucam tu także poukładaną biblioteczkę oraz Jedwabnika.
Pozdrawiam Was ciepło, w tym szalonym dla mnie okresie i życzę udanego tygodnia!
Share:
Translate »