Erotyka Fantastyka Ksiażki MK Czytuje Romans Sylvia Day

Przedpremierowo: Sylvia Day – Żar Nocy, czyli druga część serii Strażnicy Snów…

Żar Nocy to kontynuacja serii Strażnicy Nocy, w której jawa miesza się ze snem, a bohaterowie przeżywając ogromną namiętność i walcząc o swe światy odkrywają największą istniejącą magię – miłość.

Stacey – jest ciężko pracującą kobietą, samotną matką i kobietą niezwykle ciepłą.
Connor – to prawdziwy wojownik, pełen zapału do walki i oddany przyjaciel.

Los splata ich drogi – budząc ogromną namiętność i nawołując do zmian w ich sercach – ucząc miłości, oddania i zaufania. Wraz z przyjaciółmi będą musieli odbyć nie jedną walkę i pokonać nie jednego „potwora” oraz przeciwstawić się swoim największym lękom…Tylko czy cena jaką będą musieli ponieść za bycie razem nie będzie za wysoka?

Żar Nocy jest ciekawszy, bardziej rozbudowany niż Rozkosze Nocy pod względem historii, mitologii i fantastycznej tematyki. Ja osobiście uwielbiam takie motywy w książkach i chociaż otrzymałam więcej  – zaostrzono mi tylko apetyt. Romans i erotyka występują, ale nie są tak przytłaczające jak w pierwszej części, jednak więcej romantyzmu dodało by smaczku dla osób, które go lubią. W Żarze Nocy znajdziecie, także bezpruderyjne sceny seksu, sporo żaru pomiędzy bohaterami i szarlotkę na deser;) Co do bohaterów to są oni dość przewidywalni – samotna kobieta z dzieckiem i superbohater z innego świata – bóg seksu i miecza;P Nie powiem, która kobieta takiego faceta by nie chciała? Faceta będącego tylko dla niej i myślącego tylko o niej? W tej tematyce takie wzorce sprawdzają się idealnie.

Żar Nocy oceniam bardzo pozytywnie. Czytało mi się go wręcz ekspresowo. Napisany jest lekko i przyjemnie. Lektura czysto rozrywkowa z mitologią, elementami sensacyjnymi, artefaktami i innym światem. 
Przeczytałam już 5 książek tej autorki i mogę powiedzieć, iż nie boi się mocnych, ostrych scen, które są dość specyficzne i łatwo poznać, iż wychodzą spod jej pióra. Jeśli tęsknicie za bohaterami z Rozkoszy Nocy mogę Wam obiecać, iż poczytacie o nich, gdyż nie zniknęli na dobre w drugiej części;)
Uważam, że fani pierwszej części i  autorki będą usatysfakcjonowani i na szpilkach będą czekać na kolejna część serii. Polecę ją fanom erotyki z historią, która posiada drugie dno, fanom serii i autorki.
Recenzja przedpremierowa
Tytuł: Żar Nocy
Autor: Sylvia Day
Wydany: 5 luty 2014
Ilość Stron: ok. 320
Seria: Strażnicy Snów
Wydawnictwo:
 
Dla zainteresowanych Serią Strażnicy Snów  – Żar Nocy Sylvii Day czy będzie kontynuacja serii i kiedy…? 
Na ten czas autorka nie wie kiedy. Miała zakontraktowane pierwsze dwie części. Czeka na propozycje kontraktów dwóch kolejnych części. Pisze, że książki powstaną. Trzeba cierpliwie czekać;) Dla bardziej dociekliwych cytat ze strony autorki oraz odesłanie do niego;)
„At this time, I don’t know. HarperCollins contracted the first two books in the series. When they offered to contract two more, we were unable to agree on the terms. As a career author I have to weigh business concerns as well as creative ones, so I had to put the series on the back burner. That said, I will finish the Dream Guardians® series! The characters are near and dear to my heart. But when and where, I can’t say at this time. Please sign up for my newsletter and I promise to let you know more as soon as I do. Thank you for your support and patience. I’m grateful for every one of the hundreds of letters I’ve received asking for Book #3.”
 http://www.sylviaday.com/faq/complete-dream-guardians-series/
Translate »