Archiwum Ksiażki MK Czytuje

Wydarzenia października na OkiemMK.com – podsumowanie, nowości na półce

podsumowanie na okiemmkkomChciałabym, aby doba była dłuższa. Czasu wiecznie mi brakuje, ale powoli wyrabiam się ze sprawami służbowymi i co z poprawkami na stronie. Ten długi weekend pozwolił mi nadrobić sporo zaległości i w końcu przysiąść, i Was poodwiedzać! Październik to miesiąc mojego oddechu od blogowania, książek przeczytałam kilka jednak, sam fakt nie czytania przez ponad 1,5 tygodnia mówi sam za siebie. Poniżej znajdziecie podsumowanie – tradycyjnie obrazkowe oraz moje zakupy i plany na najbliższe recenzje/opinie.

Poza tym w listopadzie czeka Was kilka filmowych, muzycznych i kosmetycznych postów oraz całkiem sporo recenzji książek.

Za najlepsze pozycje uważam:

Na stronie pojawiły się także opowiadania:

Kilka pozycji typowo kryminalnych:

Pozycje fantastyczne:

Luźne pogaduchy: 

Nowości na mojej półce:

7a4c8-prezenty2bz2bwczoraj

1ef5e-zdobycze

Poniższe pozycje zakupiłam [poza: Morrell’em oraz Silvą] w markecie Piotr i Paweł za 14 zł/szt. Osobiście uwielbiam ten sklep. Wiele osób uważa, iż jest drogi – jednak ten w moim mieście jest tańszy od Tesco! Dobrze jest porównywać ceny.

20141108_231829

Niedługo poczytacie o: 

kosmetycznie

filmowymaly

top 5 -10- 15maly

2933f-niedc582ugo2bpoczytacie2bo

O czym mielibyście ochotę poczytać najpierw! Jakiś ranking – muzyczny, książkowy[?] , przegląd filmów czy top kosmetyków?

Translate »